| Soricel_4135 a întrebat:

Buna :-) vreau sa aflu si eu rezultatele examenelor de matematica si romana in anul acesta 2011 de la clasa a8a... dati-mi si mie un site va rooog puppy dog eyes dau fundita la cel mai rapid si mai bun:angry judetul buzau )

Răspuns Câştigător
| QuietAngel a răspuns:

Buna :)
Aici poti gasi lista scolilor. Tu trebuie doar sa cauti scoala ta si sa te gasesti pe tine si ai acolo tot.
http://prep-adm2011.cloudapp.net/Ierarh/ListaScoli.aspx?Jud=11
Sper ca te-am ajutat! :)
Fundita? :o3

1 răspuns:
| raluk200 a răspuns:

Intra pe isj buzau (site-ul inspectoratului judetean) si probabil le vei gasi acolo, eu asa le-am gasit pentru suceava.