| Irina_9101 a întrebat:

Vreau să ajut un prieten si nu prea am idei...el vrea sa se impace cu o fata si ea nu a spus nimic dar il place si el vrea sa se impace cu ea...voi ce credeti? Am si eu idei dar vreau si parerea voastra. Funda

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spune-i ideea ta. Da-le intalnire in acelasi loc sa nu stie unul de altul si adu si o floare, dar pe urma sa nu le scoti ochii

| IonutFrt a răspuns:

Pune-i fata in fata! Vezi ce reactii o sa aiba amandoi. daca zambesc, e ok. Daca nu..renunta la tot! laughinge cel mai simplu asa...

| Cupcake2001 a răspuns:

Poti sa ii zici prietenului tau ca daca vrea sa se impace cu ea sa ii duca un buchet de flori si o cutie de socolata sau sa o invite la un restaurant. Asta merge de fiecare data te asigur. Sper ca te am ajutat. NOROC!

| Galushcutza a răspuns:

Daca ea chiar il place e suficient ca el sa vina intr-o zi cu un buchet frumos de trandafiri, ceva dragut care stie ca ii place si sa ii spuna adevaru', ca tine la ea si nu are cum sa ramana certati sau asa!