| AnaaMaria1995 a întrebat:

Deci, un prieten m'a invitat la el acasa sa vedem un film. As vrea sa aflu parerea voastra. Credeti ca e bine sa ma duc sau nu? :-s [mentionez ca a spus sa merg intr. o zi in care mama lui nu este acasa].

25 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde dacă e un prieten apropiat sau nu și de cât de bine vă cunoașteți. Dacă nu știi prea multe despre el, mai mergi cu cineva sau nu te du. Baftă!

| baru a răspuns:

Sall. Nu Nu este bine. Daca ar avea ganduri bune sau curate, te-ar chema cand sunt parintii lui acasa, sa te si cunoasca. Dar, ca si ori ce tanar, sti cum se spune, poate, pica. Deci: Atentie! Pa!

| PrecioussGirl a răspuns:

Logic ca nu ar trebui sa te duci.
faza ca vrea sa vedeti un film este un pretext.winking
vrea sex! oh go on
daca vrea sa vedeti un film sa te duca la cinema, nu la el acasa.
ha ce vrajeli pe capu lui oh go on

| BRG a răspuns:

Părerea mea este să nu te duci, ne fiind mama lui acasă, el poate să profite ușor de tine de fapt ăsta este și scopul lui.

| BRG a răspuns:

Deci dragă Iulia dacă băiatul este îndrăzneț, și a încercat să te pupe și tu nu ai vrut, tu crezi că fiind acasă la el singuri, nu va încerca să profite de tine? Să fi sigură că asta î-și dorește, iar fiind doar voi doi nu are cine să te audă dacă strigi, și nu te va ajuta nimeni, părerea mea fără nici un pic de mișto este să nu te duci, și să nu accepți nici o invitație cînd nu m ai merge și altcineva cu tine, sau cînd nu este mama lui acasă. Acum bineînțeles tu poți să faci cum vrei tu, dar fii atentă la consecințe, nu cred că la 16 ani ai tăi ai vrea să fii mamă.

| cherrybomb a răspuns:

Te-a invitat la el acasa
sigur vrea sa te ftlaughing dc nu intr-o zi cand mama lui este
cat timp va uitati la film el iti mai pune o mana pe picior, ba un compliment, te mai pipaie putin, te serveste cu ceva, mai discutati, u incepi sa ii raspunzi la intrebaru, te saruta ( el face primul pas) din vb in vb, te lasi dusa de val, el te vrajeste, cazi usor la pat. si pe urma vedem pe TPU. nu stiu ce sa fac nu mi-a venit menstuatia, sau mi-a intarziat. oare ce se intampla

____
sau te asteapta cu vreo 2 3 prieteni si pe urma zici ca cine stie ce ti-a facut

| vladmR a răspuns:

E clar,vrea ceva de la tine laughing ti-a zis tot prin "o zi in care mama nu e acasa",sau poate doar vrea sa fiti singuri, du-te, ce s-ar putea intampla

| 0000anonim0000 a răspuns:

Du-te, dar ai grija de tine(vezi-ti de film). Daca ajungeti la saruturi, nu te lasa dusa de val. Grija ce faci! in rest, o sa fie okhappy

| Bєíbч a răspuns:

Buna!smug Acest asa-zis prieten al tau, te'a chemat la el, mai ales atunci cand parintii lui nu sunt acasa, pentru a'ti face avansuri, iar mai apoi sa faceti SEX. Eu, daca as fi in locul tau, nu m'as duce... Funda?smug

| PisicaRoz a răspuns:

Are ganduri baiatu'laughing

| Laura a răspuns:

Încearcă și tu să gândești, totuși. Crezi că suntem mama omidă? De unde vrei să îl cunoaștem pe tip ca să ne dăm cu părerea?

| Laura a răspuns:

Atunci, dacă vrei să faci sex cu el, du-te, dacă nu, nu. Ce-i așa greu?

| Lavii_3618 a răspuns:

Toti baietii spun asa.vor sa se simta in largul lor. depinde cum e baiatul.nu cred ca ti-ar face ceva.o sa vizionati un film si o sa mai vorbiti atata tot.

| nimeni05 a răspuns:

Deci...nu uita sa iei si un prezervativ cu tine... just in casewinking

| didiutza_8442 a răspuns:

Mai da cateva detalii despre acel baiat...cum este mai timid, sau un baiat tupeist si indraznet? dupa cate vad, daca zici ca te'a invitat cand mama lui nu este acasa...asa da ceva de gandit, putea sa te invite la film si daca mama lui este acasa.deci nu stiu ce sa zic.tu faci cum crezi dar ai grija de tine!:*:*:*:*. succes!

| Deelicious123456789 a răspuns:

Pai in primul rand, spune-ne ce varsta ai. ce gen de prieten ai. adica mie sincer nu prea imi suna doar : hai sa vedem un film si atat.
mai ales ca mama lui nu e acasa, ceea ce inseamna ca veti fi singuri.
1: e iubitul tau?
2: e doar un simplu prieten?
sincer daca as fi in locul tau, nu m-as duce. e destul de evident ca nu vrea doar un film si atat.
asta daca nu-l cunosti foarte bine.happy da-ne cateva detalii si poate reusim sa-ti raspundem mai usor!happy

| Deelicious123456789 a răspuns:

Acasa*(scuze am scris cam repede)

Răspuns utilizator avertizat
| AnaaMaria1995 explică:

Eu am 16 ani si ceva iar el are 18. Suntem doar prieteni iar de felul lui este indraznet. Acum 3 seri ne.am intors impreuna de la un concert si a incercat sa ma sarute dar nu l.am lasat. [si totusi cred ca daca ar vrea ceva mai mult decat un film iar eu nu as vrea. nu ar continua]

| AnaaMaria1995 explică:

Ati putea ca unii dintre voi sa nu mai fiti ironici? Nu vreti sa raspundeti, nu mai raspundeti.

| KefDeKef a răspuns:

laughing Daca esti pe stop mergi la el cu toata increderealaughing

| razvy198 a răspuns:

Am citit cateva comentarii si eu zic ca mai bine nu te duci

| Hieicosmin a răspuns:

Ce film vrea sa vedeti?
smug:devil)

| ionutzzz90 a răspuns:

Pai,ar fi bine sa mergi deoarece inseamna ca ii place de tine! Acuma totul depinde tie iti place de el?

| MrCriss a răspuns:

Du-te da cu un sprei paralizat la tinebig grin