| ingerashpierduth a întrebat:

ce ziceti o sa se impace Vlad cu Anca in Pariu cu viata? Si dupa parerea voastra cum credeti ca o sa se impace?happy
Fundaabatting eyelashes

8 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Eu cred ca se vor impaca, pentru ca se iubesc mult...si sufera amandoi happy asa ma enerveaza Bogdan.din cauza lui se cearta altii.Si Doris.n-o sufar.

| EuDarii a răspuns:

Stiu sigur ca o sa se impace..Anca o sa afle ca a fost vina lui Bogdan si Vlad o sa-i explice. ca nu e vinovat.iar ea il va crede. funda?

| RoxyAngelPink a răspuns:

Cred ca o sa se impace dar ca sa iti spun cum o sa se impace, nu stiu...happy

| Shatteredx a răspuns:

Nu o sa se impace iar Vlad va muri intr-un accident de masina

| Lolll a răspuns:

Cred ca Vlad o va convinge pe Anca ca nu a facut-o de buna voie...
Sau Cristi Dima sau Andrei &Bbu o sa faca ceva in privinta asta!

| PuppetXD a răspuns:

Da, desigur, se v`or impaca, pentru ca ei doi se iubesc enorm. Anca sufera foarte mult in lipsa lui, la fel si Vlad. El se simte vinovat datorita intamplarii cu Doris angry. Dar oricum, o sa se impace. Din cate am citit pe net, Vlad ii v-a canta Ancai " sa nu`mi iei niciodata dragostea " si asta e atat de duuulce :X:X Sa speram ca asa va fi.
Pe mine insa ma mai ingrijoreaza faptul ca dupa absolvire, cei din clasa a 12 - a vor pleca la facultate. Si Vlad o sa plece, iar anca o sa ramana in liceu. Si asta ma cam sperie putin nail biting Dar cine stie confused Mereu am fost surprinsi placut de acest serial happy

| bvkea a răspuns:

Poate isi vor da seama ca se iubesc cu adevarat, si s-ar putea sa fie o situatie de genul Andrei-Ioana tot cu suspans, urmariri, rapiri

| alexandru66666 a răspuns:

O babardeste