| Mixed a întrebat:

vreau sa imi cumpar lentile de contact ...am ochii caprui ...si nu imi plac... vreau lentile verzi sau albastre ...stiti vreun site? mersi mt :*

10 răspunsuri:
| Mixed explică:

Ochii mei sunt caprui si la soare se deschid ...se fac galbeni ceva de genul ...si voiam verzi pentru ca imi plac ochii iubitului meu:X

| Criiss16 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti cumperi de la un magazin special pentru asa ceva, ca sa eviti problemele din cauza lentilelor de proasta calitate!

Salutari.:*

| MADALINAAAA a răspuns:

Cum e si viata asta.cand ai ochii deschisi. ti doresti inchisi. iar cand ii ai inchisi invers.intodeauna ne place ce nu avem...Eu de exemplu ii am verzi si as da orice sa ii am negri. dar asta e...

| sigmanet a răspuns:

Eu ti-ar recomanda lentile de contact, doar daca ai mare nevoie. E cam ciudat sa spui ca nu-ti place de tine...

| Marya_1984 a răspuns:

Si eu imi doream la fel ca si tine. Dar m-am razgandit in momentul in care prietenul meu, care are ochii verzi, mi-a zis ca imi adora ochii pentru ca sunt atat de tainici si isi schimba culoarea zilnic. big grin si-n plus. se poarta naturaletea. happy Dar in fine e decizia ta. happy Iar daca intr-adevar vrei lentile, du-te la optinova. O prietena de-a mea si-a luat de-acolo si e foarte multumita, adica nu are nicio problema. happy Take care :*

| natupeu22 a răspuns:

Http://lentilecolorate.net/ te poate ajuta...
bafta...

| zemantex a răspuns:

Incearca la optinova sau la un magazin specializat. nu-ti recomand sa cumperi de pe net. o lentila proasta iti poate cauza iritatii, conjunctivite, etc. in plus, trebuie tinute in solutie sterila si curatate. ai un intreg proces ce trebuie respectat sa nu te alegi cu vreo alergie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...am o amica ...care se ocupa cu chestia asta cu lentile de contact, etc... daca vrei imi spui pe privat happy si eu iti dau id ei... oricum sunt de buna calitatewinking ca sa stii.

pupic{kriss}:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cumpara, sunt foarte proaste.