| ladypink1 a întrebat:

Vreau sa imi pun un videoclip pe Ipod, geneartia a 4-a.Tot incerc sa pun acest videoclip si nu reusesc. Imi spune : "Numele x"' was not copied to the Ipod "x" because it cannot be played on this Ipod si nimic altceva. Poate fac eu ceva gresit, imi spuneti si mie cum sa il pun, pas cu pas? Multumesc muult :*

6 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Ce ipod este? Nano, Touch, Classic? Ce format are video-ul care vrei să-l pui pe ipod?

| ladypink1 explică (pentru AdiSR):

Ipod Nano 8GB. L-am convertit are mp4.

| AdiSR a răspuns (pentru ladypink1):

Umblă la rezoluţia clipului.

| ladypink1 explică (pentru AdiSR):

Si cum umblu la rezoluție?

| AdiSR a răspuns (pentru ladypink1):

Cu un editor videos sau un convertor, cauţi ca să scazi din rezoluţie, să fie adaptată pentru ipod.ul tău

| ladypink1 explică:

Nu este adevarat. Am avut un videoclip pe el deja, nu a fost pus de mine dar l-am avut, si mergea.