| anonim_4396 a întrebat:

Funda! De cate ori vreau sa bag o melodie pe ipod in itunes, imi apare asa"-----, Mp3 was not copied to the ipod "---'s ipod" because it cannot be played on this ipod. Va rog, ajutati-ma! Inainte mergea perfect, doar trageam cu mouse ul de melodii si le bagam in itunes. Mi-am restartat si ipodul, si nimicsadfunda pentru raspunsul bun!

1 răspuns:
| nonny50 a răspuns:

Incearca sa faci melodiile in alt format.adica nu MP#, fa le si tu altceva si poate merge! Ia Total vIDEO convertor! Bafta