| Clementine a întrebat:

Buna
Vreau sa imi recomandati ceva pentru par ca atunci cand il indrept cu placa sa nu mai cada si sa nu se mai toceasca.

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Buna! Exista multe trucuri pentru intretinerea parului. In primul rand iti recomand o masca saptamanala (fie naturista, fie cumparata de la magazin). Eu, de exemplu, folosesc o masca pe baza de ulei de masline si ulei de ricin preparata in casa. A facut minuni atat in privinta caderii parului cat si a stralucirii lui.
Daca il indrepti des cu placa, este absolut necesara o protectie impotriva acesteia, cum ar fi Heat Protect Styling-Spray de la Syoss http://carmen-roxana.blogspot.com/......pray.html.
De asemenea, pentru varfurile roase, serul de la Avon este foarte popular si foarte eficient din punctul meu de vedere http://www.avon-shop.ro/......p-390.html
Multa bafta si ai grija de parul tau, merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea ceva pentru par. Am inteles ca sunt sampoane care iti intind parulhappy. Pentru tine ar fi bun unthinking balsam. Bafta!