| RoseBlack01 a întrebat:

Vreau sa intru intr-un grup emo. Sunt din Bucuresti. Ideea e ca nu stiu pe nimeni care este emo. Unde as putea intalnii adolescenti care sunt asa?

8 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

In c.u.r dupa ureche!

| T0T a răspuns:

Oriunde, sunt raspanditi. Sa nu crezi ca toti sunt in acelasi loc. Depinde de norocul tau daca dai de ei pe net, la scoala, in cartier...

| Kira5854 a răspuns:

Si eu sunt EMO, am prieteni rockeri, dar nu EMO, stiu e trist sa fii singur.

| RoseBlack01 explică (pentru Kira5854):

Da...nu? sad Chiar as vrea sa cunosc pe cineva emo.

| Kira5854 a răspuns:

Si eu sunt si am cativa prieteni rockeri, nu EMO, nimeni nu am intelege, e destul de nasol sa fii singur.

| RoseBlack01 explică (pentru Kira5854):

Da...stiu. E chiar nasol. crying(. Daca vrei sa vb poti sa-mi lasi id-ul tau. Chiar nu stiu pe nimeni emo.Sti u...care sa ma inteleaga. sad

| Kira5854 a răspuns:

Https://www.facebook.com/Kathe.Ally uite facebook-ul meu

| Kido2000 a răspuns:

Si eu stau in Bucuresti si sunt emo poate vorbim