| strawberrycool14 a întrebat:

Vreau sa ma apuc acum de teme,dar eu de fiecare data cand invat ceva pentru scoala, ma plictisesc enorm de mult dupa 5 minute! ce sa fac acum caci am mult de invatat, sa nu ma mai plictisesc!?happyfunda!happy

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Buna. Eu de obicei cand imi fac temele, ascult muzica. Normal ca temele sunt plictisitoare, insa odata ce ascult muzica, plictiseala mai scade, : 3.

Sper ca am ajutat.
O zi buna si spor la teme! happy

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai te sfatuiesc ca atunci cand vrei sa inveti ..sau sa ti faci temele..sa lasi deoparte orice alta activitate mai ales calculatorul..si sa te concentrezi strict doar asupra temelor si invataturii.Nimic altceva. ok?

| strawberrycool14 explică (pentru VadTot):

Ok..ok.....mersi pentru sfathappy