| marits14 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul meu prieten..eu am 15 ani. el insa e mai mic.are 14. m'a inebunit.la inceput era mort dupa mine. l am dezamagit cand l am refuzat. apoi am acceptat sa fiu cu el. dupa prima intalnire eu am simtit ca trebuie sa renunt pentru ca este mai mic decat mine... dar ma gandesc in fiecare zi la el..cand il intalnesc la scoala imi vine sa il iau in brate.am vorbit ieri cu el. mi se pare total schimbat. mi a spus ca nu vrea sa ma bage in seama pentru ca il fac sa se indragosteasca si mai mult de mine. un sfat despre ce as putea face..multumesc!

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau pentru alegerea care ai facut-o si araata-i asta, in plus poti sa ii zici exact ceea ce ne-ai spus noua. sigur te va vrea inapoi. spune-i tot ce simti pentru el, ca te gandesti la el si toate astea. Bafta sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| kamelyasg a răspuns:

Daca il placi si vrei sa fii cu el spune`i si cred ca s`ar intoarce la tine:*