| AnaisAnais15 a întrebat:

Hei.
A trecut un an...si mie mie tot gândul la fostul. de doua săptămâni cand imi amintesc de el imi vine sa plang si ascult in fiecare seara melodii triste si ma gandesc la amintirile noastre..eu acum am o relație de un an jumate si mie gândul numai la fostul cand il vad am senzația aia ca la prima intalnire. iubitului meu actualul mie foartegreu sa ii mai zic un te iubesc m-am schimbat total de cand am inceput sa ma gandesc tot timpul numai la el
am inceput sa ii urmăresc toate postarile zi de zi sa vad cand e activ cand nu e
crede ti sa ii dau msj?
Ultima oara cand am vorbit cu el ne am certat rau din cauza unui prieten si ne am înjurat urat
mi-e frica sa iil intreb ce face
daca il voi deranja ????daca nu ma mai place????

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu te-a cautat deloc pana acum probabil ca nu mai simte nimic pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca il vei deranja. Daca omul nu te-a bagat in seama atata timp e clar ca nu ii mai face placere prezenta ta. Pacat de fraierul cu care esti acum impreuna.Si cica "doar" baietii sunt jeguri care nu apreciaza fetele.

| AnaisAnais15 explică (pentru anonim_4396):

De ce il faci fraier? El nu are nici o vina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaisAnais15):

Da, nu are. Dar e fraier ca nu vede cu ce cine isi pierde timpul.

| devilshelp a răspuns:

Stai, te-ai despartit de fostul de 1 an si cu actualul esti impreuna de 1 an jumate?

| AnaisAnais15 explică (pentru devilshelp):

M am despărțit de fostul acum un an ....si acum is împreună cu iubitul meu actualul si avem un an jumate

| AnaisAnais15 explică (pentru devilshelp):

Ma refeream...ca nu am mai vorbit cu el de un an si cv.....si cu actualul am un an jum