| KatherineP a întrebat:

Buna tpuuu. Vreau sa ma tund in gherute. Am parul ondulat si nu m-am mai tuns de mult si vreau sa-i dau o forma. Am fata ovala. Vreau si eu niste pareri si poze :* Fundoi

4 răspunsuri:
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Si eu am parul ondulat spre cret. Am si volum, si eu am vrut sa ma tund in scari dar nu imi sta bine imi da si mai mult volum avand fata si ovala asa ca il am drept tongue. Il indrept mereu si e ok. Iiti zic sincer o colega de-a mea are parul ondulat si sia facut gherute crede-ma zici ca are pamatuf in cap I don't want to see, pare rau pentru ea sad. Eu zic sa te consulti bine cu stylistu inainte sa bage foarfecuta in parul tau straight face.
Peace

| InVisible99 a răspuns (pentru JokoSmile):

Depinde si cat de scurt ti-l tunde ca daca ti-l lasa la o lungime cat sa-l poti prinde si-n coada atunci se onduleaza fain, dar daca ti-l tunde scurt iti iese prizura de pudel.

| InVisible99 a răspuns:

Gherutza adica in scari? daca e in scari si e si ondulat se va vedea fain ca asa am si eu happy