| roxystomp a întrebat:

Am parul tuns castron(aproape pana la umeri)Cu bretonul care ajunge pana la barbie si este foarte ondulat. Cum as putea sa-l prind la scoala, caci m-am plictisit sa il las asa in fiecare zi si vreau ceva mai "diferit". Sa se potriveasca cu personalitatea mea(eu fiind o fata tupeista si indrazneata)

5 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

In coc cred ca ti-ar sta bine, ori sa t-il intinzi cu placa si sa-l prinzi in coada de cal. daca iti place. happy
funda? ^^

| Anooonimmmmmmm a răspuns (pentru Ramo137):

" Am parul tuns castron(aproape pana la umeri)Cu bretonul care ajunge pana la barbie si este foarte ondulat. " Cum sa isi faca coada de cal? laughing)

| Ramo137 a răspuns (pentru Anooonimmmmmmm):

Poate daca s-il intinde cu placa, merge :3
ca este mai lung