| MirabelaV a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj dar nu vreau sa fie intr-un loc vizibil. Va rog dati-mi idei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sergiu_7165 a răspuns:

Pe omoplat, astfel nu o sa-l vezi nici tu incontinu, doar cand te uiti in oglinda.

| MirabelaV explică (pentru Sergiu_7165):

Multumesc, Sergiu. Acolo ma gandeam si eu ca ar fi perfect

| Sergiu_7165 a răspuns (pentru MirabelaV):

Imi pare bine ca am putut sa-ti fiu de folos. Cu mare drag.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci care-i rostul tatuajului, daca nu-l vrei vizibil?
De ce-l mai faci?
Deseneaza-l cu pixul, daca vrei sa-l vezi chiar tu... avantajul este ca se curata la spalat si poti sa-ti faci zilniz altul, ca sa nu te plictisesti.

| MirabelaV explică (pentru Violleta2022):

Daca nu stii ce inseamna sa nu fie vizibil imi pare rau. Un tatuaj nu inseamna sa-l faci pe frunte

| Violleta2022 a răspuns (pentru MirabelaV):

Au aparut si tatuaje invizibile? happy

| kermit1312 a răspuns:

Ce rost mai are daca nu e vizibil...