| DomnişoaraKitty a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce trebuie sa fac ca sa am si eu o gasca de prieteni. Pur si simplu, nimeni nu ma agreeaza si eu nu stiu ce sa mai fac. Daca puteti sa ma ajutati, multumiri anticipate. Va pup.

Răspuns Câştigător
| Rumi a răspuns:

Daca nimeni nu te agreeaza asta e. Lasa-i pe ei ce vor si eventul vor veni ei la tine. Se poate trai si singura foarte bine! (ti-o zic din propria experienta).

| Rumi a răspuns (pentru Rumi):

Scuze am facut cateva greseli: "Lasa-i pe ei SA FACA ce vor si EVENTUAL". Oricum mersi mult de fundita.

| DomnişoaraKitty explică (pentru Rumi):

Nu ai pentru ce. Oricum mersi mlt de sfaturi!

| Rumi a răspuns (pentru DomnişoaraKitty):

Cu placere

5 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie la care sa traga si ceilalti.Merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are cum sa nu te agreeze nimeni.
Nu trebuie sa faci nimic special, fi deschisa, comunicativa si mai presus de toate fi tu.happy
O data ce ai o prietena, 2, 3, 4. se vor aduna. doar sa nu iti fie rusine cu persoana ta si sa ai incredere in tine.