| brunettenini a întrebat:

Buna vreau sa tin o dieta cat se poate de dura dar sa isi permina oricine adica sa nu necesite sport si bani multi am 16 ani 62 kg si 1, 65 funda

1 răspuns:
| GoodLuck10 a răspuns:

Buna, incearca sa mananci mai putin ( dar nu sa te infometezi) sa nu mananci dupa ora 19, sa reduci dulciurile si sucurile, incearca sa faci miscare minim 30 de minute in fiecare zi sau sa te plimbi cu bicicleta si in fiecare seara sa faci aproximativ 50 de abdomene happy.