| Belllla a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu mai multi deodata la telefon. Cum fac?! FUNDA

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

Pai cand vorbesti cu persoana respectiva ii dai asteptare, suni pe altcineva, apoi cand raspunde cea de a doua persoana la telefon o sa apara selectia "conferinta" si dai click. big grin

2 răspunsuri:
| ralucutza97 a răspuns:

Buna! Pai ca sa poti vorbi cu mai multi deodata trebuie sa dai pe conferinta dar nu stiu sa ii spun sigur unde sa apesi deoarece este diferit de la un telefon la altul

| Alloneforever a răspuns (pentru ralucutza97):

Nu stiu pe ce sa dau