| ViseColorate_6532 a întrebat:

Buna:*, vreau si eu niste descrieri/citate frumoase pentru albumul de la sfarsitul clasei a 8`a ca nu am idei ce sa pun. Funda :X

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

•Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana.
•Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii.Cand radeam si glumeam pana dupa miezul noptii.
•O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera ta, totul ramâne-n urma mea!
•Si sigur ne vom revedea. cu zâmbetul pe buze să-mi oferi acea cafea.
•Trăieşte viaţa cu prietenii adevăraţi. happy
•Mereu prietene. Pentru că noi ştim să păstrăm o prietenie. Pentru că noi mereu suntem aproape una de alta. Pentru că noi ne iubim.
-O sa ramana amintiri.Blocate in ochii nostri goi.Ca se-nvarte ceasul.Si nimeni nu-l va da inapoi.
-

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Intreaba prieteni mai mari...