| monycutzza a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi. Iubesc pe cineva, mai bine spus pe un prieten al fratelui meu, insa nu pot sa-i spun nici fratelui meu si nici baiatului pe care il iubesc. Eu nu stiu daca si el ma iubeste pe mine. Vreau sa-l cuceresc si nu stiu cum. ajutati-ma voi.cum as putea.

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Buna,impresioneazal cumva.Mai mult vorbeste cu el, Aratate ca esti interesata de el, Si ridete de toate glumele lui si uitete ca el sa vada cum tu te uiti la el.

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pai depinde cat de mare e fata de tine. Trebuie sa va vedeti mai des sa vorbiti si sa fii normala. Sa zambesti sa razi sa faci glume. In principiu sa va cunoasteti, daca el te place e super ok daca nu, nu poti sa-i impui. Asta e.
Dar daca el nu te baga in seama, adica iti spune un buna si atat nu merge, tb sa il iei si sa stati de vorba sau ma rog ceva de genu laughing
SUCCES!

| Andreea_6422 a răspuns:

Iubesti? mi se pare cam mult spus

| anonim_3899 a răspuns:

Pai incearca sa ii dai totusi de inteles ca il placi, incepe cu priviri diferite, un zambet... funda?