| Ls a întrebat:

vreau si eu niste statusuri despre ura, razbunare pentru ca trec printr`o situatie ff proasta ...prietenul meu s-a despartit azi de mine numai pentru. ca asa au vrut prietenii lui si o fata cu care m-am certat.Si niste sfaturi, va rog mult
fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu Revolver, mergand pe principiul ca suntem romani si na, proverbele sunt la ordinea zilei. sti cum e vorba aia " Ce tie nu iti place altuia nu'i face ". Tie ti'ar placea sa primesti un raspuns atat de dur cand deja esti la pamant si nici nu sti ce si mai ales cine te loveste?
Mai pardon, dar esti chiar rau in situatia asta.

Revenind la intrebarea ta :
Sts nu o sa te ajute cu nimic, hai sa privim spre un viitor aparent roz chatterbox. Voi va impacati dupa acest incident, ce o sa iasa daca peste ani va casatoriti? O sa o asculte pe masa in tot ce zice? O sa iti conduca casa o persoana care nici nu sta cu voi, sa fim seriosi. Nu mai spera la acest baiat, uital pentru ca nu e nimic de viitor sau de macar 2 ani.

xoxo, didi

6 răspunsuri:
| JollyLulu a răspuns:

Poti sa spui: Imi iubesc prietenii, dar dusmanii si mai mult, pentru ca ei vad in mine ceea ce ei nu vor avea niciodata.
Si sfat: Intr-o zi o sa-si dea seama de greseala lui... o sa fie probabil prea tarziu, nu-i da sadisfactia ca suferi, treci mai departe si fa-l gelos.winkingDaca vreoi o opinie mai buna poti scrie la ravista popcorn si iti vor da ei solutia in ea.
adresa de mess:helpline@edipresse.ro
Da-mi si mie fundita te rog.:X:X

| Ls explică:

Mersi mult. si Revolver chiar ai dreptatewinking

| rOckx3 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.informeazate despre el.sh daca vezi cai plac fetele baietoase fii asa.sh cu nasu pe sus.sa vada ca nu-ti pasa de el. mieasa mi se intampla:]] inainte imi place dea de un baiat.sh acum lui ii place de mine.sh acum mienumi mai place de el;;]] foondaa?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti penibila daca te afunzi in stupizenia messengeriana... sigur el o sa vada statusul tau si o sa-i para rau laughing baga`ti mintile in cap fata

| georgy_2824 a răspuns:

Mai bine fără Staturi ar zice ca iți pare rău după el
deși poate îți pare, arata-i ca te doare undeva de el
răzbunarea ar fi sa il faci sa ii para rău dupa tine
rolling on the floor