| Mady24365768 a întrebat:

Buna TPU.
As vrea si eu niste statusuri..Sa va explic: Iubitul meu s-a despartit de mine,eu inca il mai iubesc, dar el nu mai vrea sa ne impacam!sad
Vreau niste statusuri pentru aceasta situatie..Sau niste statusuri care sa-i arate ca nu-mi mai pasa de el.
Fundita! puppy dog eyeskiss

Răspuns Câştigător
| Oana65 a răspuns:

#. Egoista e cuvantul ce ma defineste cel mai bine. N`as lasa pe nimeni sa te ia de langa mine!
#.Nu mai vreau sa te aud. :] Nicii pe tine nicii cum minti`.
#. Este locul in care intotdeaunna m`am intorsss ` Tu ma aduci la normal cand simt ca`s intoarsa pe doss.
#. Cand aii pe ciinneeva langa tiinee`nu stii sa apreciieziii` realizeziii ca fara el ti.e greu de`abia dupa ce il pierzi`!
#. Realiiizeziii cat de mult iti lipsesteee acel cineva care zii de ziii itiii zambeaa si in sufletul luii te iubbea chiar daca nu-ti spuneea
#.Ii era greuuu ca te iubbeste sa iti spuna ` ii era greu sa te priveasca in ochiii, sa te ia de mana
#.Ca si tuu tiii la el poate mai mult decat tine el la tine asa ca fa tu primul passs`aiii incredere in mine`
#. zii de ziiii` pass cuuu passs. te gandestiii, ca el te iubeste si tu il iubbestii`.

->Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"

->Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat! ♥.♥
->-.-" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
->Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***.
->-.-" Zambesc. dar nu mai esti tu motivul zambetului meu
->Imi rupi inima : Iti rup capul
->Ai mintit prea mult. cine crezi c-o sa te creada? Degeaba esti frumos. ea nu vrea sa te mai vada
->Ca baiat de cartier ti-e usor sa-i spui adio. dar ai idee ce simte ea?
Daca nu te rog intreab-o!, da te rog eu
->Te uiti la ea.Ma vezi pe mine...100 ca ea.Niciuna ca mine♥
->Si nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
->Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iubeste sau târfa de doi lei?
->Stii ca nu stau dupa noroc si daca vreau sa iasa fum stiu unde sa dau foc
->Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de...

2 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute