| Zuzii22 a întrebat:

Buna :*! Vreau si eu niste statusuri pentru fete satene cu ochii verzi ....Merci :*:*:*

Răspuns Câştigător
| EgoFiet a răspuns:

-Viata e mai buna, cu o satena nebuna! :->

-Satenă, ochi mari, forme bine conturate, buze dulci si mari numa' bune să fie muscate laughing

-Du-te la o blonda si la o roscata, Stiu ca o sa le faci fatawinking, Dar te intorci tot la Mine, ca sti ca satena Tine La Tine blushing!

-Satena, cu ochii verzi? Nu cred in povesti! oh go on

-Sunt o satena fitoasa, si nu ma aseamana cu nicio roscata falsa chatterbox

Sper sa-ti placa! kiss

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar nu cred ca exista asa ceva. Poti sa descri o stare, un moment nu un look.