| gabytzza94 a întrebat:

Buna,vreau si eu niste statusurigen. eu te iubesc si tu ma crezi falsa... sau statusuri de invidie, indiefrenta. frumoase. Dauu funda!:*

1 răspuns:
| poniponi a răspuns:

Status-uri:
Iubire:cateodata cred ca tu ma iubesti pentru ce am nu pentru cine sunt; eu te iubesc si tu vrei sa scapi de mine; simt iubirea, iar tu ura; m-ai ranit si te-am iertat, dar tu n-ai vrut de la inceput o relatie cu mine;
invidie:ce bogatasi mai sunt uni; am si eu aproape tot ce are fata aia;
indiferenta:nu-mi pasa ce are aia;
frumoasa:vine vara, sus vacanta!; hai la mare, zburd pe plaja; apa ne cheama in ea; scoicile stralucesc in lumina soarelui
Sper sa-ti placa...Le-am inventat si eu pe moment. Funda?happy