| MissAvocado a întrebat:

Buna vreau si eu sa stiu daca a aparut filmul Titanic 2 (nu cel in care se construieste o nava numita titanic 2), filmul in care il gasesc pe jack intr-un cub de gheata si el o cauta pe rose care a murit big grin? Daca a aparut va rog dati-mi un link de unde pot sa-l descarc. Am mai vazut ca o sa fie in aprilie 2012 Titanic 3: Never let go... nu stiti despre ce o sa fie vorba? Va dau fundita si vot si astept cat mai multe raspunsuri bune happy

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nici nu mai ştiam că există continuarea filmului. Dacă ai găsit-o te rog dămi-o şi mie big grin.

| Alrawan a răspuns:

Ai urmărit 'faimosul' trailer? ( http://www.youtube.com/watch?v=nK_Jv4RIzpU )
Stai liniştită, n-o să apară Titanic 2. Sunt doar nişte secvenţe, unele dintre ele din alt film. :-j!
Jack a murit atunci când s-o scufundat Titanic'u. N-avea cum să mai trăiască odată ce-o stat aproximativ 80 de ani în ocean, it's impossible!
Deci nu-ţi fă speranţe că vei vedea Titanic 2, pentru că n-o să-l vezi.;)

La mulţi ani!

| SunshineRox a răspuns:

Hmm...eu am vazut mai demult trilerul filmului in care Jack este gasit si incepe sa o caute pe Rose si la sfarsit ii gaseste mormantul, dar nu am gasit filmul...:-s

| nina111 a răspuns:

In 2007 un fan a facut un trailer Titanic 2:Jack is back, nu e un film. Iar in 6 aprilie 2012 se face Titanic in 3D(cel din 1997). Sper ca te-am ajutat happy