| aaa_1934 a întrebat:

Buna:* Vreau si eu statusuri ca il iubesc mult si ca mereu va fi in sufletul meu:Xk nu il voi uita niciodatachatterbox v rog[-o< funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte, dar niciodata atat de tare. deseneaza`ma langa tine.

-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult. Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult

-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea... dar cum nu esti. m`am trezit din nou degeaba.

-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. day dreaming

-Pentru ca doar tu stii ce e mai bine pentru amandoilove struck

-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe linkul urmator si vei gasi desigur ceva ce ti se potriveste http://www.statusuri-noi.com/statusuri-de-dragoste-5/statusuri-noi/16/ ...bafta :-W funda