| VisuriNegre a întrebat:

Vreau si eu statusuri de despartire.sad. M`am despartit de prieten si vreau sa ii arat ca il iubesc. Poate ca ar trebui sa ii spun in fata.sad. Si nu prin statusuri.sad. Dau funda.big grin.

4 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Nu iti pune stsuri. Nu cred ca te va ajuta cu ceva.Din contra, se poate sa iti faca mai mult rau. Vorbeste deschis cu el. Nu stiu care s-a despartit de care.nu stiu care este motivul,dar comunicarea e solutia ta. Intreba'l de ce s-a intamplat asta intre voi,spune'i ca tu il iubesti si ca iti este foarte greu fara el.Daca te iubeste si el o sa va impacati,altfel,daca el nu mai tine la tine,sau poate vrea sa fi cu alta fata te va lasa balta...
Incearca sa fii sincera,iar daca el nu vrea sa va impacati incearca sa il lasi in pace. Oricat ar fi de greu. Chiar daca acum nu ma crezi,o sa fii bine. Baieti mai sunt, poate nu vor fi ca el, poate vor fi mai buni ca el. Viata merge mai departe si nimeni nu a murit de la o despartire.
Multa bafta. Sper din suflet sa va impacati sau sa treci peste cu bine:*

| yoachimy a răspuns:

Ai putea sa pui o poza cu tine si cu el la avatar, si sa pui la status " Pentru tot ce-a fost... sigh inca-mi pasa ". Dar totusi : dc v-ati despartit daca il iubesti? sad

| Alexxxxxxx a răspuns:

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine… sad

- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

- Dragostea este ca un fulg de nea… coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste…

- Inima ta nu mai este deschisa pentru mine… asa ca trebuie sa plec… te-am iubit atat de mult…

- Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.

- Trec peste tot si toate cu un zambet, dar peste despartirea noastra nu pot sa trec decat plangand.

sper ca te-am ajutatbig grin

| VisuriNegre explică:

Am pus`o pe o prietenaa de`a mea sa se dea la el sa vad daca imi este fidel.laughing. Intr`adevar ia sps acelei fete ca ma iubeste.dar ea a continuat mai mult sa se dea la el si el a cazut in plasa cred ca si ea a facut`o intentionat.Nu stiu ce sa mai cred.Sunt putin confuza. Poate ma ajutati si pe mine si cu o parere despre asta.winking!