| Timishoreancaaaa a întrebat:

vreau si eu niste statusuri pentru un baiat care ma iubeste si m-am despartit de el, si el ma mintit ca sa ma faca sa sufar ca a fost cu mai multe fete o data, si acum am aflat ca a mintit.de la cel mai bun prieten al lui, vreau niste statusuri prin care sa-i arat ca inca il iubesc, si ca stiu ca a mintit dau funda, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ProCoSmYn a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparat nestiind ca viata mea esti tu :D

Te iubesc Te voi Iubi impreuna noi vom fi ingerasi indragostiti totdeauna fericiti :X

chiar daca tu ma minti eu stiu ceea ce simti

si mai sunt si pe siteul asta: Http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

si sper sa va impacati din nou

1 răspuns:
| Alessyaaa a răspuns:

Costica(sau cum il cheamalaughing))credeam ca stii ca nu-mi plac mincinosii...te iubesc, dar daca ma mai minti vreodata, am terminat-o.Scrie-i asa(dar in mesaj)la status scrie:
Iubeste-ma! Uraste-ma! In ambele cazuri gandeste-te la mine.
Ca prin magie, ce-mi place mie dispare repede.Te iubesc----*numele lui*
Ma vezi cum plec, cu ochii goi.Esti prea mandru sa ma opresti...Crezand ca vin inapoi.
Ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletu' meu.
Tu spui ca m-ai uitat desi inca traiesc in mintea ta, te minti si acum...desi iti e dor ai pus orgoliul in fata sentimentelor...
Cu placere>big grin