| Alecsa01 a întrebat:

Buna`! Vreau si eu statusurihappy ( de indifereenta sau zambete) Cele mai bune primesc Funditahappy Multsumeschappy!`

Răspuns Câştigător
| deiutza14 a răspuns:

Fotografiez sclipiri de pleoape ,creez album pictat de noapte
369)Ai cam uitat de fel ce`nseAmna siguranta si resPect .Ai luat`o pe un drUm ce momEntan crezi ca`i peRfect .
270)Zambeste, da play si porneste. Zambeste si aratale ca nu iti pasa.
371)Azi plang maine poatee rad,nimic nu`I un capat de tara,indifferent de anotimp tineretea e o vacanta de vara`
372)*Lasa-i p` altsii s` se agite, s0 what? Nuu` c0nteaza cine c0menteaza ! Iar daca` esti p` faza 0 s` vezi ca nu` m` intereseaza ! \;d/"
373)E o poveste fara nume si fara autor scrisa cu parfum d aripi albe care se zbat in zbor
374)Opreşte-te o clipă, priveste-n jos spune-mi ce vezi? Esti pe drumul pe care chiar ţi-ai dorit sa-l urmezi
375)? ->totsi avem probleme . conteaza cum le facem fata . nu le da prea multa importantsa . n`ai decat o viata
376)Ea` tRaiestte` pRezentuL` ` . PentRu Ca` ->Ce` uRmeaza` ` Nu` maii` cOnteazza`
377)Ramai asa cum esti,acolo`n lumea ta. Nu vrei sa schimbi nimic, atunci nu ma schimba
378)Fii ce simti sa fii, fii mic dar in acelashi timp invata sa fii mare, invata sa lupti cu garda jos, sa suporti atunci cand doare .
379)aci faţă,învaţă să te uiţi in faţă
380)Vara asta are un parfum special
381)Rămân la fel, ma simt altfel,să nu te temi de ce gandeşti,tu decizi de fapt cine eşti
382)Spui mereu ca sunt fitoasa.Te privesc atent.Chiar crezi ca-mi pasa?
383)Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!
384)Nu o sã renuntz nici mãcar o fractziune de secundã , fiindcã totdeauna pierzi dacã renuntzi la luptã !
385)Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea,daca e a lui,nu poate fi si a ta
386)A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult
387)Sunt eu,tu si restul' lumii!…Tine minte nu conteaza ce abereaza unii!
388)Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!
389)Satula de intRigi Satula de scuze Satula de fraieri cu ganduri ascunse!
390)In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
391)←♥→MeReU … Vi Si PLeCi … FaRa sA vRei … POaTe Ma RaNeStI …. LaSa Ca a VeNit tImPUl SaMi Vb←♥→
392)←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→
393)aM tAlEnT sHi mArE sTiL … fata … sPaTe sHi pRoFiL
394)♥`♥Na`Citeste,Retine,Baga Bine in cap.Si nu uita` nici intr-un veac`Ea e fetita ce ti-a pus capac.
395)Nu`s ca voi si nu am fost niciodata` Nu`s ca voi...va repet inc`odata,Nu am avut, nu am nevoie de mila nimanui. Prietenii care ii am deocamdata`mi sunt destui.
396)Ji vrei sa te respect? Ai ambalaj misto :X dar contsinutu' e infect! :-&
397)Fitzele sunt de decor ,cel mai mult conteaza ce ai in interior .
398)Se schimba peisajul.niciodata personajul!
399)Se Poarta':X RoZ':XSe Poarta':*Verdebatting eyelashes se PoaRta':X BrUnEtelle batting eyelashes PeRfeCthe'
400)Dulce Sau Amara, Cuminte Sau Vulgara, Raman Mereu Originala!
401)Nu traiesc pentru iluzii, Viitorul pentru mine inseamna un simplu maine. :]
402)Viseaza la ceea ce vrei sa visezi,du-te acolo unde vrei sa mergi,fii ceea ce vrei sa fii,ai doar o viata pentru a face ceea ce vrei sa-ti propui.
403)aI gaSit La MinE/:X toTul nEbUnIe sI amOr/>:d ai AprIns in MiNe FoCul sTi ca Te AdoR/:*^
404)Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tzine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.
405)Semnez Scrisoarea De Adio Te Pup Si Pa'...N'am Sa Mai Apar Vreodata In Viata Ta!
406)Dak iti va fi dor de mine…Ehhh…Linisteste`te!
…O sa-ti treaca Potzi privi in ochii mei Dar in sufletul meu NiciOdata!devil
407)Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine,dar ea nu se mai gandeste la tine!
408)PiSSy …Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta.Sa stii ca toate te vor, dar ele nu te iubesc ca EA!
409)Imi place ca noi 2 ne potrivim in gusturi! Tie iti place de mine si mie tot de mine
410)La inceput, nu-l iubeam, iar acum, il iubesc ca la inceput.
411)Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?
412)Zambesc cand se vad,plang cand se cearta,dar indiferent ce fac ei se iarta si se impaca
413)Cand ma gandesc, Ca te gandesti, Ca ma gandesc la tine, Gandeste-te ca ma gandesc, Ca te gandesti la mine.
414)Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi!
415)Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea….Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia…. Sa Nu-Mi Faci Rau…. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…
416)Am invatat sa tac . sa tzin minte si sa fac . si orice lacrima mai bine o ascund ... acu` am crescut . cica sunt fata mare . si uneori nu`mi permit sa spun ca dOare ...
417)Nu te stresa ! Lasa`te asa cum esti.Ca o sa incepi sa mori daKa uiti sa traiesti...
418)Atat am asteptat . sa vad daca intelegi . ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii sa alegi.
419)Unde snt e0 e si el, s` stie ! LoOmea s` stie, il iubesc la nebunie Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 qum stii` tuu` mai bine Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisha` pe tine, si m` alege pe minee3`!
420)Ee eXcact ca 0o Sstea!;x,Oo veSzi d0ar cand vrea ,D`aia esti :* nebUun duPpa eaa! `.["
421)º• ` Ca amintire ` ღIti las ` Un Aut0graf ` :]● Semneaza ` " Domnis0ara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap ` ♡ ` ! ""
422)Imi Placee ` ● Sa Fac ` tot ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` ` Bine :* ` Sau Rau ` O fac In ` :* Felu ` Meu ●"
423)E alegerea ta atunci când te faci că plouă . Când îţi schimbi înfăţişarea cu o haină nouă .
424)Nu tac,nu mă prefac,nu o să-i satisfac . Pe cei ce îmi pun beţe-n roate, pot să-i scuip în cap.
425)Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, indiferent şi, logic, într-un final, un prost.
426)De ce să spunem "lasă" când ar fi multe de zis . Sau să facem la fiecare pas un compromis ?!
427)Toţi te iubesc că vor doar să te f**ă !Eşti tare fat'o ! Cea mai mare paraşută!
428)Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu ! Visele se spulbură aproape instantaneu .
429)Momentan nu am chef sa privesc in jur pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur !
430)Miros iarba şi o las să-mi fredoneze delirul, norii aleargă că mă contopesc şi le pierd şirul . love struck
431)Eu ca tine pot sa fiu când vreau eu, tu ca mine, niciodată !
432)Râd, tu poţi? Că uite.m-am întors din morţi şi-s bucuroasă că am ocazia să v-o recomand la toţi !
433)Şi îmi place cum se uită şi îmi place când mă apără şi îmi place când îmi zice: "Tu eşti doar a mea" !
434)Ochii mei de nu mai vor să te privească . E vina ta că i`ai făcut să te urască . !
435)Un singur lucru bun am invatat de la tne batting eyelashes . sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine !
436)Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare
437)zile calde de vara .murim de plictiseala
438)Tai-o, pleaca , cara-te, dispari , zbori, sterge-o , calc-o, evapora-te, mori , da-ti foc, fa-te scrum .
439)Sunt lucruri banale care te fac sa zambesti si sa ajungi fara sa vrei sa le iubesti!
440)Nu ştiu ce respecţi tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îşi dau "Refresh" la caracter .
441)Fii falsă . Trişează des . Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers . Lumea joacă doar p interes .
442)Să nu`ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic . :*Să moară măta de nu stiu prea bine să profit ! ^^
443)N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte.
444)Momentele sunt clare si fumul de tzigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare...lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutie`...de ce mai stai?
445)Pe viitOr învaţă, nu dOar tu eşti impOrtant în viaţă. Câteva vOrbe sunt de căcat, niciO minciună nu te face mai bărbat
446)Nu`mi pare rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva oh go on
Mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara devil
447)O fetiţă cu un zâmbet fals pe buze, un suflet rănit cu o inimă îngheţată din pricina regretelor şi suferinţelor,
un înger care cu prima ocazie i`au tăiat aripile şi l`au transformat în demon.
448)Senzatia e unica`` Doza de risc e mica`` Viciul meu implica doar placere``Si dependenta psihică
449)Lumea se sfarseste . Uita`te in jur . Nu mai exista dragOste. Ci dOar bestii in calduri ;x •
450)Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt
451)Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!
452)Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac
453)Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.
454)Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!
455)E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!
456)Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !
457)te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .
458)Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".
459)Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. !
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]
460)… pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!
461)Spui ca sunt copilaroasa. Iarta`ma dar copilul asta. Nare timp de o relatie serioasa.
462)Desi tii la ea. Spui ca te`ai suparat. Plin de Dracii. Dar pana la urma tot cu ea te impaci.
463)Paharele sus. Sampania sa curga. Noroc pentru fetele care stiu sa faca fraierii sa planga.
464)Teoretic:te doresc! Practic:ma abtin! Metaforic:mi se rupeee!
465)Aud cum plangi cum tipi cum spargi cum cazi te ridici te lovesti te ranesti te gandesti.te vad .innebunestilaughing
466)nu-mi pasa de tinesad! asteptatzi sa fiti bagati in seamasmug? (TRIST)! ai dreptul sa taci!winking ba ma auzi?te observhappy! tie rau:O? si mie cand te vad love struck !
467)Nu voi plânge pentru un baiat oh go on , pentru ca mascara mea valorează mult mai mult laughing
468)Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!
469)O vipera ca ea cand te-a muscat,ii dai tot ce iti cere pe pilot automat! devil laughing
470)Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata laughing
471)Ea mi-e ca o s0ra, ne intalnim la sc0ala la aceiasi 0ra. Avem idei fixe, radem dupa culise, iar cand c0rtina a cazut, veselia a inceput \dancing
472)Zambetul e accesoriul meu preferat. love struck
473)Oare...
Stie curva ce acum o tii de mana, Ca inima ta pentru mine inca bate de Nebuna ?
474)Femeia ideala e iubirea ta actuala,nu tarfa de aseara!
475)Asta este drumul pe care l-am ales in viata, Si n-o sa las pe nimeni sa imi stea in fata. N-am nevoie de sfaturi sau de parerea ta, Traiesc cum vreau, fac ce-mi place, e viata mea...
476)Sunt genu` de fatã ipocritã...genu` care stie sa minta cã’i fericitã!
477)Sunt momente in viata in care indiferent in ce pozitie este corpul sufletul iti sta in genunchi...
478)Nu o lasa sa plece, stii ca e singura care te intelege! Iubeste`o, fa`o sa uite ca ai fost recelove struck
479)Baietii sunt ca pantofibatting eyelashes inainte de a-i lustrui trebuiesc scuipatzihee hee
480)Baietzii trebuie tzinutzi in PUFFFsmug PUFF o palma... PUFF un pumn feeling beat up
481)Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ
482)Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X
483)Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!
484)Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA
485)Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat
486)Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente
487)majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie
488)FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE
489)poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
490)zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi
491)Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept
492)in jurul meu e totul pe dos as da ori'ce sa fie mai frumos
493)Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.
494)cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.
495)nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X
496)Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!
497)Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!
498)Potsi sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
499)riveshte'o cum creshte p zi ce trrece te inebuneshte Vrei sa fie a tha?Imi pare rau nu se va putea Ia'tzi adio d la ea
500)Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentsi 1000
501)Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
502)poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
503)Nu`mi mai pasa daCa` e ea` daCa` sunt eu` . IntOdeauna va fi` cineva` in lOcul thauu` MEREU`
504)OChIi mAry GUrYts`A Mik TrAsAturi D PApuSHik CorP DraGuTSz` FrumOS LuCRAt FuND FInuTS[] UshOR BoMBaT~[:X]~"
505)Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!
506)Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!
507)Chiar aş plânge pentru tine,dar îmi curge rimelul !
508)Mai bine, hai să mă-nţelegi, mai bine stai, decât să pleci, mai bine taci, decât să-ncerci să mă dregi, să mă cerţi, să mă legi, să mă freci la cap !
509)Ştii că se zice că nu poţi trăi fără dragoste ? Ei bine, oxigenul e şi mai important !
510)Chiar şi tu băiatule,tu ce il faci pe fiţosul,îi vei zice odată prietenului tău:
"Azi noapte am plâns pentru ea."
511)Zâmbeşte, dă play si porneşte. Zâmbeşte şi arată-le că nu iţi pasă !
512)Un barbat nu isi dovedeste barbatia
prin numarul femeilor cu care a fost, ci prin numarul femeilor pe care le-a
refuzat spunandu-le : "Acasa ma asteapta femeia pe care o iubesc".
513)E mai ușor să spui " nu-mi pasă " decât să explici de ce îți pasă .
516)Totu merge în contra timp
E ca o piesă fără ritm
E doar o pierdere de timp
517)o sa ma o fiata mai misto de'acum in colo
518)Niciodată nu vei ştii cine sunt, ce gândesc, ce visez, ce cred, ce iubesc sau ce urăsc.
519)Daca plec, fiti siguri ca plec fara amintiri, vorbe rupte dintr-o colectie de dezamagiri.
520)Mi-am bagat ****’n vorbe si totul era perfect. Gresit sau negresit, nu ma intorc ! Promit.
521)Nu lăsa timpul rămas să te facă să devii un suflet fals.
522)Nimeni nu il asculta si nimeni nu-l baga in seamă.Nu-l incurajează nimeni atunci cand ii e teamă.Nimeni nu intreabă de el s-i nimanui nu ii pasă dacă e in camera lui, ascuns sau a fugit de acasă.
523)♥ Promisiuni uita-te, nepasate, Amintiri si vise destramate, Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.
524)""Nu o ai nici TU , nu o au nici altii ! Nu se mai baga fata asta in relatsii ! e decat pe combinatsii happy"""
525)SenZatsSia`e uniCaa`,do0za dE risSc e miCca`.ViCiul mEu impliCaa`d0ar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`
526)Pentru mine s`ar lasa de vagabOntzealabatting eyelasheseO sunt printSesa luibatting eyelashesChiar si atunci cand ma insealasmugJtiu ca`i dOar O aventhura gOalasmugSi ca`n inima lui dOar eO sunt campiOanaa:Xxx!→♥←"""t3 wb3sklove struckXx
527)#Zambeste ! Fii tare ! Chiar daca uneori doare !
528)"VOrbeLe N`au VaLOare`. Sjtiu`ca IndifereNtza`dOare`! Nu`Te AscuLt`, N`am NevOie`De pOvesjti` Itzi`intOrk`Spatele`,plec Sji Te Las Sa vOrbesjti""""
529)#Zambeste sh arata`le ca nu`tsi pasa . Zambeste, caci viata-i una si`i frum0asa
530)Trebuie sa fii tare` sa demonstrezi ca poti . Sa fii in centrul atentiei si mai presus de toti!
531)Zambeste azi, maine poate fi mai rau ! Traieste clipa, nu stii niciodata cand poate fi ultima
532)Cu тiмpu` αм învăтαт să тαc, să ƒαc... cu тiмpu` αм învăтαт să тαc si să bαg la cαp…тøт тiмpul cu cαpu` sus si pяiviяeα dяeαpтă , niciødαтă nu sтii ce тe αsтeapтă •"
533)DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!"
534)FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!
536)Deja iUbirEa`i demodata` Baietii vor aSaa` deodata. PaRem 0 prAda` prEa usoara ! fetelor` Sa nu cedati din prima sEara!
537)Te creD pe CuvanT canD te aUd .SpunanD` ca niCi Nu sunT SfanTa . .asa e .` da` ce Sa faC . aSta`i firEa . d0ar nu credeai ca in Viata Te inseaLa d0ar privirEa"
538)DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"
539)|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine` . =x
540)|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "
541)P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.""
542)Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!
543)Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!
544)Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"
545)...`Si ea... cum poate ? " Ma place. Il plac. Si ne satisfacem. Nu ne mai trebuie nimic." Mai exista demnitate, orgoliu, principii in ziua de azi ?
546)`...Mi-e sila. Mi-e sila de tot. Lumea in care traiesc ma sufoca, ma scarbeste. Pana si tu, baiatul acela cu ochi blanzi si zambet cald, atat de familiar, ascunzi acea mediocritate si josnicie pe care o gasesti in toti!
547)Nu mai sunt fata care viseaza la cai verzi pe pereti, tinand pernuta inimioara in brate, imaginandu-si ca-l tine pe el. Nu mai sunt fata care cand facea baie, scria pe clabuc numele lui. nu mai sunt fata care jura ca dragostea lui a fost adevarata si pura. Nu.
548)(\__/)
(=’.'=)
(")_(")
549)Ciudata` :-s.`Si sexy`smug ღ Mereu`winking ●Cu Pretentii`.De` FitZe`:3.Asa-s FeTelee`>big grin.ღ
550)~Ok daca vrei sa ma innebunesti , sa ma zapacesti , sa stii ca reusesti! Eu vreau sa te am sa te atrag ,sa te dezbrac , sa te satisfac.
551)Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine , nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti ? Asta e doar treaba ta. Dar oricum , ia mai date-n **** mea.
552)~Si-as vrea sa-mi spui acum ca nu stiu sa dau clasa , ti-as rade-n fata si ti-as spune "lasa fanii sa vorbeasca".
553)~Ma cataloghezi cu sapca , pantalonii largi. Nu ma integrez in lumea ta de falsi. Hai fi serios ,mintea nu consta-n tzoale , atitudinea mea dovedeste ca tu esti moale.
554)~ Vrei sa pari naiva , emotiva , nu e rau , ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau , esti exact cum trebuie sa fi , asa cum iti convine , ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.
555)~N-o sa mai vezi una ca mine , si dac-o sa vezi , nu-i pentru tine
556)~Oare stii ce inseamna viata atunci cand n-ai lovele ? Oare stii ce tare doare cand ai numa belele ? Nu e nimeni langa tine care sa te sustina si de-0asta uneori nu sunt raze de lumina.
557)Am doar 15 ani suna tentant , e varsta cand totusi o ardem pe tranchilizant.
558)~Imi place orice activitate facuta in exces , imi place sa mai dau vrajeala cat mai am succes
559)~Acasa trebuie' sa fii cuminte , stii bine nu tine , aici poti sa faci tot ce vrei , ca-altfel nu-i bine.
560)~Oricum oh go on , stiu ca in agenda ta am ramas pissi pe care-ai iubit-o candva
561)~Fata stie sa te-alinte , stie sa te surprinda , chiar si plina de surprize niciodata nu te minte.
562)~Esti ca un hobby , ca o placere de top , diferenta este ca eu te-am tinut in tot acest timp pe primul loc.
563)doar lucrusi simple fara fapte sau cuvinte fara fise prelungite vara amintiri ranite
564)~Ai vrajeala proasta si e pacat , nu sunt genul de fata ce sare in bratele oricarui barbat , nu sunt o sfanta , dar nici-o vagaboanda , imi plac baieti care stiu cum sa se poarte cu o fata.
565)~Stiu , iti amintesti si acum cand ne-am cunoscut. Ti-am zambit fara sa vreau , poate de-asta m-ai placut!
566)~Lumea e buna numai la dat din gura , cand te uiti in oglinda vezi aceeasi figura , candva prea copilaroasa , acum mult prea matura
sper sati placa astea sund doar o mica parte din toate pe care le am daca tiau placut pot sa iti mai dau
:*

1 răspuns:
| KrazySmile a răspuns:

Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
Viata e un joc de rahat... dar macar are grafika buna!
Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!
NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta.
Eu le stiu pe toate...da-s maritate!
Join the dark side... we have cookiez!
Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!
Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.
Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
Invisible to everyone! only loosers can see me.
Prea bun ca sa fiu Light!
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!
Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...
INCREDIBIL. Incearca si tu l! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii.ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta
Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
Ce bine arati... ai fost bolnava?
Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!
Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.
Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!
E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!
Nu beti apa, pestii fac sex in ea!
My name is Bond... Vaga Bond
Aici poate fii reclama ta!
Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din spital...
Bate si ti se va deschide... proces penal!
Salvati energia, dormiti la scoala!
Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult kopiii.
Angajez Clown. Rog seriozitate!
O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!
Stiti care e partea cea mai nasoala? Mama prostilor e mereu gravida
Bautura si gagici pentru toti cei de aici!
Daca vin cu-n sac de nuci. e de ajuns sa-ti dau la buci?
Doar cu sabia si cu pumnu... Poti sa ajungi numarul 1!
Ce bine arati. ai fost bolnava?
Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!
In bere e putere. In vin e sanatate. In cognac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi.
Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… voi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…
Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am fackut ARO!
Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit
Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.
Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.
O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…
Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te...
Dansez pe sarma DND
Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... big grin
Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …. MAINE…. afli tu ce-i despartirea.
Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi
Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea d
Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
Sunt singur si sunt sigur ca si tu esti sigura ca nu mai vrei sa fii singura
Viata e ca hartia igienica...lunga si folositoare
Cand eram mik credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!