| Iasssmy_5402 a întrebat:

Vreau si eu ceva statusuri frumoase >= FUNDA pentru cele mai multe si mai faine happy. Multsumesc!

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

~Poti sa ridici muntii din loc, pentru ea e prea tarziu ca sa mai faci vreun efort.
~Fata stie sa te-alinte, stie sa te surprinda, chiar si plina de surprize niciodata nu te minte.
~Esti ca un hobby, ca o placere de top, diferenta este ca eu te-am tinut in tot acest timp pe primul loc.
~Eu sunt inceputul fiecarui pacat.
~Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti-am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!
~Extraordinara si de ce nu pentru uni superficiala, m-am saturat sa ma critice intr-una, acum e momentul sa-si tina toti gura.
~Nici azi nu s-a inventat un baiat care sa merite tot ce-am eu de dat.
~Ai vrajeala proasta si e pacat, nu sunt genul de fata ce sare in bratele oricarui barbat, nu sunt o sfanta, dar nici-o vagaboanda, imi plac baieti care stiu cum sa se poarte cu o fata.
~Azi nimeni nu ma mai trage de falci, chiar tipic. Ce n-aveti tupeu sau numai sunt simpatic?
~Stiu, iti amintesti si acum cand ne-am cunoscut. Ti-am zambit fara sa vreau, poate de-asta m-ai placut!
~Sa nu te-ntorci plangand ca-ti f**t una. N-am sa te mai ling pe gat, dar tu mai poti sa-mi sugi p***a!
~Lumea e buna numai la dat din gura, cand te uiti in oglinda vezi aceeasi figura, candva prea copilaroasa, acum mult prea matura.
~Cand treci pe langa mine tu nu te poti abtine intorci capul dupa minesmug.
~Uita de exterior si "paseste" in interior, exteriorul e o simpla aparenta, interiorul e intru-totul o esenta.
~Tot fumul asta din ambient ma face sa ma misc mai cu talent.smug
~Masini si vila cu piscina in curte, te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne, pustan de bani gata, pentru ce ai sa-i multumesti lui tata.
~Clubul vagaboandelor cu zero venit, saluta cu respect vagabonzii care inghit.
~Daca vreodata visezi ca ma poti invinge, trezeste-te si cere-ti scuze.
~Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea.
~Traieste intens, nimic nu s-a schimbat, totul e la fel, nicaieri nu e mai bine ca la mine-n cartier.
~Ti se rupe inima, iti plange sufletul, fiindca acum doar in poze imi mai vezi zambetul!
~Fa-ti temele, suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie, acum vrem derbedei.
~Fata asta are tinte-nalte si vagabonzi cu ganduri necurate.
~Si esti mai fals decat vocalizele la megastar, si impresii de star "avec moi, ce soir".
~Desi te cunosc, iti dau un zambet contra-cost.
~Un baiat se uita acum, vrea si el ceva mai bun, fetelor smug ce-i oferim? Un bye-bye si mai vorbim!
~Esti doar un sclav fals printre prietenii mei falsi, iti spun numai 4 litere : MARS.
~Oficial imi merge bine, in secret mi-e dor de tine.
~Inc-o seara incepe gratios, parfum in aer, nimeni nu sta jos. Pahare pline, agitatie si o bruneta care face senzatie.
~Tu vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu. N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?!
~Grupul fetelor cu bot roz, saluta baietii care saliveaza.
~Esti dulce... ca un strop de lamaie.
~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!
~Arzi de nerabdare sa dispar cand apar, daca arzi de nerabdare, arzi de tot macar.
~Si steaua de pe cer ce odata stralucea si-a pierdut lumina in clipa in care el a zis PA!
~Se afiseaza pe strada, o frumusete de gazela, si cand o vad cad si muncitorii de pe schela. Ea e rebela, dar e fata fidela. Doamne ce decolteu are, 10 pe tabela.
~Toti seamana cu tine si tu semeni cu oricine deci gasesc oricand 20 ca tine.
~Se-aude poc poc poc. Picioare ambalate in pantofi cu toc si daca te-a privit e supradoza de noroc.
~Nu te stresa, ca nu ai pentru cine. Nu-l mai iubi. Nici el nu te iubeste pe tine.
~Uita-ma tu! Uita si pentru mine ca eu nu reusesc.
~Merg singura pe drumul meu. Iar daca am o prietena, aceea sunt eu!
~Ei nu ii pasa de masini, chestii! E indiferenta! Poti sa o legi de pat cu catusele! Tot e independenta!
~Hai sa facem ceva neconditional, ce n-ai mai facut. O sa fie mortal.
~Am probleme cu articulatile, in sensu' ca ma doare-n cot de voi.
~Ne-am intalnit dupa 3 ani la aceeasi scara, dand timpul inapoi ti-ai amintit ca mi-ai zis sa iesim intr-o seara.
~O arde-n cluburi, sus pe cuburi, sus pe tocuri mari, face 8-uri si suruburi. Te aporpii de ea, tremuri din cap pana-n calcai, incerci sa-i vorbesti dar te balbai.
~A fost vina mea, te-am tinut in palme ca pe un fulg. Ard bluza de la tine iar bratara de la mana plina de ura mi-o smulg.
~E dimineata, trezeste-ma te rog, pune-mi cafeaua. Ma ridic din pat si parca ma trage inapoi salteaua.
~Inchide-mi ochii de esti trist, nu-mi place sa te vad cum plangi, si sterge lacrimi ce au patat odata tricoul meu cu dungi.
~Si daca ma vei intreba ce vreau? Juma' de litru de speranta. Si daca-mi vei cere sa stau, voi sta, da-n alta viata.
~Tu n-o sa ma vezi niciodata clar, pentru ca tu esti cel ce m-a facut sa dispar.
~La inceput am luat-o ca pe o gluma. Culmea, tot el, imi zambea dupa vreo luna.
~N-o sa te sun, c-o sa-mi raspunda tot baiatul rau, oricum, degetul meu nu mai formeaza din reflex numarul tau.
~Crezi ca nu tin la tine? Sincer? Nu te speria. Ai o inima atat de mare incat bate si pentru a mea.
~Sunt chiar aici si tu nu ma vezi, pentru ca nu poti vedea ceva in care nu crezi.
~Avem bere rece, cand toata lumea doarme, gasca noastra petrece.
~Iar ma striga "prietena", iar eu vad ca-i limpede cum m-atinge, cum vorbeste, prietenul meu cel mai bun, incep sa cred ca ma iubeste.

Fundita puppy dog eyes?

1 răspuns:
| Amii10 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ dupa parerea mea sunt cele mai frumoase si multe:)