| andraelena a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri despre cele care nu ma suporta ca sunt cam multe tongue

3 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc!
Am o vorba de la tata : intr-o zi se-ntoarce roata.
Ma barfesti? Stai linistita ca nu ma jignesti, doar imi dovedesti cat de proasta esti.
Ce-ai patit papusa de teh uiti urat?- Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca-s mai buna decat tine?
Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata.
Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
Sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama.

| AnaMariaLaLa a răspuns (pentru B343):

Wow ce statusuri binee tuuu