Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2610954intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
18 Apr
SATI 291.724AFISARI
126.291VIZITE
105.936V. UNICI
4 Iulie 2011
ioioioi intreaba:

Buna, vreau si eu statusuri pentru persoane invidioase, tradatoare si care nu reprezinta nimic. Urgent. Dau funda.winking

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    4 Iulie 2011 20:07
    SimonaNicoletaღ a răspuns:

Astea-s statusuri de invidie,smechere si funnybig grin(mi-mi plac)
    Nimeni nu vrea sa spuna,nici in rau,nici in gluma

Faptu' ca uneori nu mai gasesc scapare

Cand se-aduna chestii care te marcheaza,si pana la urma

Ii tragi dupa tine pe toti care iti intind o mana.

Nu exista grup de prieteni doar grup de ajutoare

Nu exista moarte doar cea mai simpla cale de scapare.

ZambeSte, traieSte`. invata Sa Speri`. doreste, iubeste`. ai grija Cat Ceri` :X

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar, si impresii de star "avec moi, ce soir"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •
    Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

Fa ce trebuie' sa faci,ca stii ca o sa ajungi dincolo de nori,
    Cineva ti-a dat aripi dar te-a lasat sa inveti singur sa zbori.
    Ai succese ce te coboara si infrangeri ce te inalta,
    Viata o intelegi privind inapoi si o traiesti privind in fata...

E prea usor sa faci rau,iar tu ai ales calea mai grea,
    Iti vezi propria ta valoare dupa invidia altora...
    Stii ca ai drumul tau pavat cu sperante si multe vise...
    Focul din tine te face sa vezi si cu luminile stinse...

Dac-ar fi ceva pe lume
    De care mi-ar fi dor
    Ar fi ochii tai albastri
    Ce-mi dau aripi sa zbor

~! Sunt Fericita,Dar Nu o SpUn :X.E Prea Dureros peNtru Altii:X!~...

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 4 Iulie 2011 19:50
    alonet a răspuns:
    La ce folos vrei sa fi si tu ca ele? poti scrie ceea ce scrie in proverbele lui Solomon cap 25 v21. Daca este flamand vrajmasul tau, da-i paine sa manance, daca-i este sete, da-i apa sa bea.
    22. Caci, facand asa, aduni carbuni aprinsi pe capul lui, si Domnul iti va rasplati. -
  • 4 Iulie 2011 19:48
    Ge0 a răspuns:
    Cât tιмρ ιυвeşтι , ιeяţι ♥ .

#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor! M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum ! • Iubeste-mã, urãste-mã ! În ambele cazuri tsi-e gândul la mine ! Nimic nuu` ne sta`n cale! Unde suntem n0i e s0are love struck Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat!Imi iei stilul,textile …. Si sti dc?Vrei sa ajungi exact ca mine ,da … n`ai sanse! … asa ca M.A.R.S! Papusa batting eyelashes. Itsi dai prea muLta importantsa.Cand defapt esti doar o zdreantsa rolling eyes ! Te`ai schimbat si nu`mi pare bine Dar prefer sa ma impac cu ideea decat cu tine Si pe toti ii mint ca te-am uitat Stii de ce? Pt ca niciodata nu am cerut mai mult decat am dat Crezi ca nu simtraised eyebrows?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee El imi poate aduce acea schimbare. Vreii sa pari dur laughing . Pe miine nu ma sperii ! . Iei teapa de la miine cum ia Tom de la Jerry batting eyelashes

Daca intr-o zi plangi ,cauta-ma!Nu promit sa te fac sa razi dar pot plange cu tine .Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma!Nu promit sa te opresc,dar pot fugi cu tine.Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund ,vino,poate am nevoie de tine! May baiathule , tu ce stii de mineh ? Cha`s frumoasa si cuminte !? mah , uita-te la caracteru meu...si la ce stil am...beib`pe spate te-am dath ! kiss

Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vadawave. Degeaba incerci sa ma intorci di drum .E randul meu ca sa ma joc cu tine acum :p winking
  • 4 Iulie 2011 19:44
    misumisu a răspuns:
    Nu sunt ca tine. Sut mai bun ca tine...