| BiancaMihaella a întrebat:

vreau si eu statusuri pentru prieten sa arate ca prefera prietenii chiar daca spune ca ma iubeste mult. fundita cele mai multe si mai frumoase. multumesc celor care ma ajuta.

1 răspuns:
| alecsa91 a răspuns:

Ramai cu baietii tai, eu sunt pe locul 2. batting eyelashes
Nu am nevoie de vorbe sau sa imi spui ca ma iubesti...ce ai zice mai bine sa imi dovedesti?
Dragostea inseamna sa renunti la tot pentru persoana iubita.Tu, insa, nu ai stiu sa faci acest lucru.
Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe…
Eu am fost pentru noi, tu ai fost pentru eiwinking
Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.Dar tu cred ca nici primul pas nu-l poti facewinking