| girl4you987 a întrebat:

vreau si eu statusuri pentru situatia :baiatul pe care il plac este cu o fata... el imi promite ca se va despartii de ea dar mie imi spune ca ma iubeste. fundita pentru cele mai frumoase P. S-fara link

Răspuns Câştigător
| Teodora109876 a răspuns:

Nu-mi spune tu mie că nu o iubeşti. Ştiu bine că ai sentimente pentru ea.Nu-mi spune mie că îi vei da papucii, ştim amândoi destul de bine că nu va fi aşa. :-J!

~ E creat acum de mine :)
~ http://www.facebook.com/pages/Innocent-Smile-3/220829731339602. Pagina mea de facebook în care postez statusuri, create de mine :P sper să-ţi placă.
~ Baftă cu băiatul :-s! :*

1 răspuns: