| SweetPinkGirl a întrebat:

Vreau statusuri...nu conteaza ce fel. Dar nu vreau link-uri.

Cele mai frumoase funda!love struck

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

To love someone is to see a miracle invisible to others.
Mma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul.
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita
Ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte... TE IUBESC

Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut.
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor.
M-ai facut sa te ador.
Daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in maini.
Daca m`ar intreba ce as alege intre viata si tu, as alege viata, iar tu ai pleca suparat/a nestiind ca viata mea esti tu.
"As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "
As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "
"O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
Nu trec singura prin ploaie si vant, fiindca am cea mai buna prietena de pe pamant.
Un prieten este la fel ca si un sutien : Greu de gasit si intotdeaouna aproape de inima ta!
Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)
Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei.
Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI.
Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
Nimic nu-ti poate schimba mai mult parerea despre un prieten ca succesul. Al tau sau al lui.
Friends are forever. Boys (girls) are whatever.
E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.
Fereste-te de explicatii. Dusmanii oricum nu te vor crede, iar prietenii nu au nevoie de explicatii.
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
Drumul spre casa unui prieten nu este niciodata prea lung. Ca si calea spre inima sa.
Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.
Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu, E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit, It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame, To love someone is to se a miracle invisible to others, Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput, ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!, Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

Bafta!

4 răspunsuri:
| MalynaMagdalena a răspuns:

Ash vrea sa sty Sha sty ca merg mai departhe Ash vrea sa vezi ca eO ca eO pOth jh fara tine.

"Azi nu mai e ca altadata!smugSa scrii si tu povestea ta, Asa cum stii si cum vei vrea, Dar nu uita ca orice pas al tau Va fi un rand din ea"

E o dorinţă, ceva nerealizat, e o schimbare dacă nu ai observat, mentalitate concentrată la ceva mai bine, zi şi tu ce sa fac sa fie mult mai bine!?

"La nimic nu ne decidem mai iute ca la despartirile pe veci.happyEsti gandul meu bun cand ma ascund in fum.Si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum.

Vreau sa fac ce n-am facut si n-am crezut ca voi face vreodata, vreau sa traiesc ce simt, si vreau ca cine ma va tine in brate sa o faca asa cum trebuie, chiar daca n-o va face in fiecare seara:X

"Chiar dacă azi totul se schimbă si nimic nu va mai fi la fel Clipele frumoase Marile secrete Pe care le avem in comun, nu se vor pierde!

de ce te prefaci ca esti bine, cand tu inca te mai gandesti la mine?! de ce te prefaci ca drumul ti l-ai schimbat cand tu vii mereu, verifici daca eu oare te-am uitat happy

Mincinos, prefacut, ipocrit, nesuferit. Da, despre tine vorbeam!

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau!

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Am doar un scOp acum`: sa th`fac s`ajungi nebOon

Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine, dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Parfum scump, tOcuri inalthe, parul e lasath pe spathe. Ar fi cazul sa te trezestila realitathe.

PotSi sa apartSii OriQi`nu e treaba meah...stiu ca O sa`tSi gasestipe altcineva, dar chiar jh asa simtSi ca este altcineva, ca nu sunt eO jh ca nu ma vei putea uita!

Q tOathe astea uh sty bine` ca Orice ar face pan`la urma tot la tine` vne-asa ca ai grija de el ca la tine`n inima nimeni nu`i ca el!

"Uh sty doar sa reprOshezi sick< Dar greshelile thale nu le vezi?"

Nu conteaza ca`l iubesti, ca tu esti fata tare.Asa cum tu ai plans pentru el, fa`l sa-ti planga la picioare love struck"

Sa th`ierth sau sa th`uit? A2a ma doare, prima n`am pututh

N'ai sa ma vezi ca plang N'ai sa ma vezi ca ma ascund Sunt pur si simplu ceea ce sunt Pornesc la drum razand si obsedata de un gand Vesnic luptand N'ai sa ma vezi renuntand.

Degeaba incerci sa`mi cauti defecte, stii bine. Nu vei gasi alta ca mine

""Nu strica ceea ce ai, dorindu-ti ceea ce nu ai! Adu-ti aminte ca ceea ce ai acum era candva printre lucrurile pe care doar ti le doreai."

"Un toast pentru noi, pentru cei care ne` au avut, pentru cei care ne` au pierdut si pentru norocosii ce urmeaza sa ne aiba

"Acum ecoul tau iti spune asa: "chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti`e dor de ea!"""

"•Nu m`supar[oh go on] stiu ca ai gresit. te-am iertat. întoarce`te`napoi dar de unde ai iesitlaughing

Pt ca nu exista sfarsit Ci doar un nou inceput :X! Pt ca nu o vei vedea niciodata singura, sh suparata Dar intodeauna se va descurca singura ca de fiecare data. happy"

"Ce Te Face Sa Crzi, Ca Thu Nu O Sa`mi Cedezi?

"Vezi Tu Momentan Nu Am Cheff Sa Privesc In Jurr Pentru Ca Te Vad Pe Tinee Si Im'i Vine Sa Injurr.

Nu te-am crezut niciodata cand imi spuneai ca ma iubesti pentru ca doar o spuneai."

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte vorba vine asa cum vine asa si pleaca

Lasă-mă să cad, să plâng, să râd, să simt Căci şti mai bine ca toţi. chiar dacă mă răneşti. tu şti că indiferenţa mea mă face mereu să zâmbesc.

Te-ai întrebat vreodată câte ai să pierzi dacă dai persoană iubită la o parte doar pentru un moment plin cu orgoliu?;(

Au fost si clipe placute. Impreuna am facut multe. Dar nu stiu ce s-a intamplat. dintr-o data te-ai schimbat happy

Dar comportamentul tău e la fel de rău. Eşti exact ca şi mine când vine vorba de iubire.

Dragoste, dorinta, dor, a meritat, Nu regret nici un moment întâmplat. În visul frumos care s-a terminat.

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie smugdacă sunt tratată prost!

Da. îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele! love struck

scuze pentru prescurtari!:* daca mai vrei lasa. mi mesaj. funda?batting eyelashes

| protopopicitorescovici a răspuns:

» " A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasc.
Im not addicted…I’m just affraid of that voice that says ‘goodbye!
"Cute enough to make you look twice, Sweet enough but not too nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that'll make you smile

God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt

If your name was sleep, I would be doing you in bed right now.

I can't be with you So all I will do is sleep. Please don't wake me up from this dream For it's all of you that I can keep

As I lay in my bed looking at the sky I thought "Were the heck did my ceiling go?

I am off in that wonderful land where I can have anything i want! When i wake up i'll have to face reality for the next 12 hours so !Leave me alone!

Looking in the mirror Here's what I see A sad little girl staring back at me She acts so tough And so grown up But that's not who she really is And it's not who she wants to be I know this because that little girl is Me

Somewhere there's someone who dreams of your smile and finds your presence in life worthwhile so when you are lonely remember it's true somebody somewhere is thinking of you.
To get to heaven first you have to die.

LIfe sucks, love sucks, u suck.

An eye for an eye makes this world blind(puncte de suspensie)

Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible?

Damn right, I am good un bed: I can sleep for days.

There always are two opinions – mine and the wrong one

Of all the things I’ve lost(puncte de suspensie)I miss my mind the most happy )

good girl (puncte de suspensie) bad intentionshee hee

Baby you think im gonna cry just because i lost you? Every time i lose one, i bounce back with two.
nOi mergem p sarma(puncte de suspensie)pasheste cu atentzie(puncte de suspensie)nu vrem sa cadem(puncte de suspensie).sub nOi e prapastia(puncte de suspensie)e lOmea cu vise spulberate(puncte de suspensie)ai grija cum calcihee hee
te salut in stil Armani ca sa moara toti dusmanii
01. Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta…
02. Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu !
03. Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut, inca ii mai simt amprenta lui… 04. Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima(puncte de suspensie)
05. Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu(puncte de suspensie)Ai grija de inima mea(puncte de suspensie)Ai grija de noi si de dragostea noastra…
06. Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine(puncte de suspensie)
07. Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine
08. Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1', tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine(puncte de suspensie)
09. Alfabetul inepe cu A(puncte de suspensie) numaratoarea cu UNU(puncte de suspensie)supararea cu o LACRIMa(puncte de suspensie) dragostea cu tine INGERAS :X:X:X
10. am gasit un inamic cu numele de pupik(puncte de suspensie) ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit(puncte de suspensie)e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*
11. Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine(puncte de suspensie)
12. Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi(puncte de suspensie)

13. Am sa-ti spun un cuvant care doare: IUBIRE, pentru el exista remediu prin : dragoste, incredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu esti tu (puncte de suspensie)
14. Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri! Dar nu o fac pentru ca sunt dependenta(puncte de suspensie) si as muri fara o doza zilnica din sarutarile tale!
15. As vrea acum sa ma trezesc cu un sarut, cu tine, sa-ti spun ca te iubesc, sa ma atingi pe mine, sa nu conteze vreun prieten ci numai tu si eu. TE IUBESC!
16. As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…
01. Cioc-cioc ! - Cine-i ? - Berea ! - Intra !
02. A gresi este omeneste(puncte de suspensie)totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste(puncte de suspensie)
03. A pretty girl can kiss a guy(puncte de suspensie)a bird can kiss a butterfly(puncte de suspensie)the rising sun can kiss the grass(puncte de suspensie)but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS !
04. Abia astept sa apari pe mess(puncte de suspensie)
05. Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu
06. Acuma m-am trezit ! Pa, ma culc(puncte de suspensie)
07. Alti numara cate stele is, da io cate nu-s(puncte de suspensie) "
08. Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut ! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit !
09. Am luat o razna(puncte de suspensie)promit sa o dau inapoi(puncte de suspensie)
10. Am un cap perfect patrat !
11. Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
12. Arati asa de bine, incat era sa fac infarct!
13. Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acuma citeste fara animale(puncte de suspensie)
14. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara.(puncte de suspensie)Doamne sa scap berea din mana nu alta(puncte de suspensie)
15. ATENTIE daunez grav sanatatii !
16. Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti.
17. Ballentine`s Day !
18. Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta !
19. Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari(puncte de suspensie)
20. Bate si ti se v-a deschide(puncte de suspensie)proces penal!
21. Beau bere(puncte de suspensie)sa-l fac spritz pe Jack Daniel`s
25. Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat
26. Busy(puncte de suspensie)fac recensamantul la piticii de pe creier(puncte de suspensie)DND ca iar le pierd sirul.
27. Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !
28. Calare(puncte de suspensie) pe situatie!
29. Cand am sa ma fac mare, vreau sa ma fac macara(puncte de suspensie)
30. Cand e cald judec la rece(puncte de suspensie)berile!
31. Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist(puncte de suspensie)acuma m-am zgarcit(puncte de suspensie)ii arat doar un deget.
32. Cateodata stau si ma gandesc daca eu intradevar pot gandii…
33. Caut cu lumanarea(puncte de suspensie) gasesc aproape orice !
34. Caut loc pentru. cershit(puncte de suspensie)cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig !
35. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara !
36. Ce dai bah, nu stii sa-njuri ?
37. Ce faci dom’ne? Uite bine, absolut nimic !
38. Ce statusuri aveti fratilor , v-ati facut cu totii filozofi ?
39. Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal(puncte de suspensie)
40. Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
41. Cine vrea plictiseala?(puncte de suspensie) o da eu pe gratis !
42. Cine`i harnic si munceste, are tot ce vrea. Cine`i prost si leneveste, are tot asa(puncte de suspensie)
43. Coafez gaini(puncte de suspensie)pret avantajos .
44. Copil tembel(puncte de suspensie)pierdut borcan zacusca
45. Cred ca imi place ceva, dar nu stiu sigur ce?!

| protopopicitorescovici a răspuns:

» " A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasc.
Im not addicted…I’m just affraid of that voice that says ‘goodbye!
"Cute enough to make you look twice, Sweet enough but not too nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that'll make you smile

God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt

If your name was sleep, I would be doing you in bed right now.

I can't be with you So all I will do is sleep. Please don't wake me up from this dream For it's all of you that I can keep

As I lay in my bed looking at the sky I thought "Were the heck did my ceiling go?

I am off in that wonderful land where I can have anything i want! When i wake up i'll have to face reality for the next 12 hours so! Leave me alone!

Looking in the mirror Here's what I see A sad little girl staring back at me She acts so tough And so grown up But that's not who she really is And it's not who she wants to be I know this because that little girl is Me

Somewhere there's someone who dreams of your smile and finds your presence in life worthwhile so when you are lonely remember it's true somebody somewhere is thinking of you.
To get to heaven first you have to die.

LIfe sucks, love sucks, u suck.

An eye for an eye makes this world blind(puncte de suspensie)

Why be difficult, when with a bit of effort, you can be impossible?

Damn right, I am good un bed: I can sleep for days.

There always are two opinions – mine and the wrong one

Of all the things I’ve lost(puncte de suspensie)I miss my mind the most happy )

good girl (puncte de suspensie) bad intentionshee hee

Baby you think im gonna cry just because i lost you? Every time i lose one, i bounce back with two.
nOi mergem p sarma(puncte de suspensie)pasheste cu atentzie(puncte de suspensie)nu vrem sa cadem(puncte de suspensie). sub nOi e prapastia(puncte de suspensie)e lOmea cu vise spulberate(puncte de suspensie)ai grija cum calcihee hee
te salut in stil Armani ca sa moara toti dusmanii
01. Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta…
02. Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!
03. Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut, inca ii mai simt amprenta lui… 04. Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima(puncte de suspensie)
05. Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu(puncte de suspensie)Ai grija de inima mea(puncte de suspensie)Ai grija de noi si de dragostea noastra…
06. Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine(puncte de suspensie)
07. Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine
08. Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1', tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine(puncte de suspensie)
09. Alfabetul inepe cu A(puncte de suspensie) numaratoarea cu UNU(puncte de suspensie)supararea cu o LACRIMa(puncte de suspensie) dragostea cu tine INGERAS :X:X:X
10. am gasit un inamic cu numele de pupic(puncte de suspensie) ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit(puncte de suspensie)e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*
11. Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine(puncte de suspensie)
12. Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi(puncte de suspensie)

13. Am sa-ti spun un cuvant care doare: IUBIRE, pentru el exista remediu prin : dragoste, incredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu esti tu (puncte de suspensie)
14. Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri! Dar nu o fac pentru ca sunt dependenta(puncte de suspensie) si as muri fara o doza zilnica din sarutarile tale!
15. As vrea acum sa ma trezesc cu un sarut, cu tine, sa-ti spun ca te iubesc, sa ma atingi pe mine, sa nu conteze vreun prieten ci numai tu si eu. TE IUBESC!
16. As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…
01. Cioc-cioc! - Cine-i? - Berea! - Intra!
02. A gresi este omeneste(puncte de suspensie)totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste(puncte de suspensie)
03. A pretty girl can kiss a guy(puncte de suspensie)a bird can kiss a butterfly(puncte de suspensie)the rising sun can kiss the grass(puncte de suspensie)but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS!
04. Abia astept sa apari pe mess(puncte de suspensie)
05. Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu
06. Acuma m-am trezit! Pa, ma culc(puncte de suspensie)
07. Alti numara cate stele is, da eu cate nu-s(puncte de suspensie) "
08. Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!
09. Am luat o razna(puncte de suspensie)promit sa o dau inapoi(puncte de suspensie)
10. Am un cap perfect patrat!
11. Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
12. Arati asa de bine, incat era sa fac infarct!
13. Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale(puncte de suspensie)
14. Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara.(puncte de suspensie)Doamne sa scap berea din mana nu alta(puncte de suspensie)
15. ATENTIE daunez grav sanatatii!
16. Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti.
17. Ballentine`s Day!
18. Banii nu fac fericirea, o cumpara gata facuta!
19. Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari(puncte de suspensie)
20. Bate si ti se v-a deschide(puncte de suspensie)proces penal!
21. Beau bere(puncte de suspensie)sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s
25. Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat
26. Busy(puncte de suspensie)fac recensamantul la piticii de pe creier(puncte de suspensie)DND ca iar le pierd sirul.
27. Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator… asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci!
28. Calare(puncte de suspensie) pe situatie!
29. Cand am sa ma fac mare, vreau sa ma fac macara(puncte de suspensie)
30. Cand e cald judec la rece(puncte de suspensie)berile!
31. Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politzist(puncte de suspensie)acum m-am zgarcit(puncte de suspensie)ii arat doar un deget.
32. Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii…
33. Caut cu lumanarea(puncte de suspensie) gasesc aproape orice!
34. Caut loc pentru. cersit(puncte de suspensie)cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig!
35. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara!

| MαÐÐá a răspuns:

Oare iti mai pasa ? Oare iti mai amintesti ? De noi, chiar daca intre timp stiu ca traiesti alte povesti.

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Fericirea mea are un nume` love struck

Si ce daca ma port ca un copil?tu iubesti copilul asta

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.winking

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze love struck

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat winking

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase , mai bine spune-mi un adevar dureros . Te voi aprecia mai mult .

Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti

Mai sty? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas.Tu tot cu ea in gand.

Orice s`ar intampLaa ` . noi intr-o zii ne vom reveDeea` ! . Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa ` !

Eu te-am avertizat sa ma tii aproape de tine.Acum realizezi ca ai pierdut un diamant cand tu erai ocupat sa culegi pietricele!

Niciodata nu vei mai gasi pe cineva ca ea,cineva care sa te faca sa te simti asa cum te facea ea candva,si nicicand nu va mai fi ce-a fost odata,pentru ca tu ai lasat-o sa plece,si nu va mai fi nicicand o alta data;x

si stă în casă tristă plange dupa el,si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Baga bine la cap si nu uita nici intr-un veac ca eu sunt fetita care ti-a pus capac!

|>| Ce?Tu o stiai cand plangea cu ursuletZu in mana?Pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina smug happy |>|

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

Spune-i stop cand te streseaza,spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza

Las-o sa cada,sa se raneasca,sa planga,sa simta ca traieste!Caci stii mai bine ca oricine...ea,intr-un sfarsit,tot se ridica...si zambeste!

Sa Faci DiferentSa Intre Alte Fete Si Fata Ta...Sa stii Ca Toate Te Vor...Dar Ele Nu Te IubeSc Ca ♥EA♥!winkinglove struck

Dc privesti in trectul indepartat?cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

Aparentele inseala,un zambet nu se compara,tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

18."Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna"... Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

19.•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°"

24.Am cresCut!`Am laSat in urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietzii tale... Care contzine clipe dulci, da` si amare

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

"Indiferenta ta il doare, dar la cat orgoliu are, nu-si recunoaste nici macar lui ca ii e dor de tine"

"Eu iti spun tu nu intelegi [] Tu vrei sa ramai Eu vreau sa pleci [] Nu`ti vine sa crezi ca s`a terminat ?!Ai fost doar un capriciu.Si ti-am demonstrat [] !""

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte!

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult hee hee

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Shi isi joaca bine Rolul, inocenta, chip pervers

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` esentZa tare, aSta e | FetitzA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare

Spune`mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa`mi pese. Caci cand am fost a ta nu ti-a pasat! Iar acum cu altu` am plecat,imediat de mine ti-ai adus aminte! Ei bine... raman doar acele cuvinte

Poate ca a fost greseala facuta de mine dar fara intentie . Sincer , n`am realizat ca ti-am da prea multa atentie .

Nu O laSa Sa pleCe . e sinGura care` te inteLege . iubeSte`O, fa`O Sa uiTe ca ai fOst reCe !

Acum vad . prea frumos m-am purtat. Dragul meu. e clar ! tzi` s-a urcat la cap .

Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume.

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu.

Anunta`ma cand vrei sa vezi cine sunt cu adevarat, lasa minciuniile prietenilor pe care le-ai ascultat, formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim, cheama`ma si o sa vin

Asha ca nu plange, revino`tzi in fire...Asha e in viata, unu` trece altu` vine,In fine!oh go on

Esti jalnica si o sti prea bine, nu ma ura ca sunt mai buna dect tine,uraste-ma ca prietenul tau intoarce capu dupa mine chiar si-atunci cand e cu tine !

si stă în casă tristă plange dupa el,si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Si ma simteam putin ciudat, dar am ascultat mereu
Insa, un lucru n-am crezut, il consideram o barfa
Am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa!

Da,poate te-a iubit candva.[thinking]. si poate nu de mult inca te iubea.[:X].dar tu pana acuma nu ai vruto.[sad].ai vrut pe altcineva.[straight face].iar acum cand tu o vrei pe ea.[:X].nici nu se mai uita in directia ta[winking]

o vezi?nu e trista,chiar deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine,dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

# Nu te Supara daK l'ai vazut Cu vreuna Vreodata .la draq fata u esti cea Mai Importanta winking

D`abea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Greseala Pa!

#Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase . Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •

Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima
• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•"

Copilu` din mine se tzine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

""[] Semnez Scrisoarea De Adio Te Pup Si Pa'...N'am Sa Mai Apar Vreodata In Viata Ta!""

Sunt lucruri care nu vrem sa se intample dar trebuie sa le acceptam! sunt lucruri p care nu le stim dar trebuie sa le invatam.si oameni fara d care nu putem trai dar p care tre sa-i lasam sa plece

"Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva.atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta"

Ar trebui sa stii mai clar ce vrei,el are de pierdut tu esti OK

Tu tzineai Mult la el,.º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul.º•

"Ce odata ma incalzea.Acum ma lasa Rece!"