| Mixii a întrebat:

Buna love struck deci. sunt in clasa cu un baiat. mai afemeiat sa zicem laughing doar ca in ultima vreme se poarta altfel cu mine cu toate ca stiu ca el o iubeste pe alta sau cel putin asa cred
am avut o pedeapsa - sa. l pup pe gura si eu credeam ca el n. o sa fie de acord dar chiar el ma indemna " hai pupa ", ma ia in brate. ne fugarim prin scoala laughing cand ma loveste vine la mine si face " hai sa te pup sa. ti treaca " sau imi ia lucruri doar ca sa. l pup, la ora de mate se muta langa mine orium e ciudat... o parere? eu chiarnu mai stiu ce sa cred

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Nu ti`e clar inca?laughing

ii place d tine happy

1 răspuns:
| Dakota a răspuns:

Poate chiar te place laughing cine stielaughing orice este posibil. Si mie mi s aintamplat o chestie de genul asta. dar baiatul nu era afemeiat. si am ajuns in clasa a 6a impreuna. dar am aflat ca nu stia sa sarute. si era cam timid cand venea vorba de o relatie...