| LittleDreamer a întrebat:

Va rog sa imi ziceti si voi parerea voastra deoarece sunt foarte confuza.Imi place de un baiat de 3 ani(eu 16, el 20), el stie asta, la inceput a zis ca sunt prea mica pentru el(este mai afemeiat), dar in ultima vreme se da la mine, ma strange in brate, ma pupa, spune ca sunt prietena lui de fata cu multa lume, se comporta ca si cum am fi impreuna.Chiar mi-a zis ca trebuie sa vorbim ceva. Dar nu se da la mine tot timpul, asta este ceea ce ma deranjeaza.Vara trecuta zicea ca nu sunt genul lui, dar daca nu sunt de ce se da la mine? Ma simt putin dezamagita si nu siu ce sa fac. Spuneti-mi si voi parerea voastra, dc se da la mine? aaa a zis ca ma iubeste in felul lui mai barbar. Oare tine la mine? Sau vrea doar sa isi bata joc?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Isi bate joc, probabil trece printr-o criza de fete si telul lui e sa fii trofeul de moment. El e constient de faptul ca-ti place de el, esti mai mica, te considera naiva si incearca sa te seduca.
Te iubeste in felul lui de barbat? Asta-i replica de golanas ieftin. Evita-l, sa nu revii aici cu intrebari ca suferi. Nu-ti bate joc de tine, gandeste-te bine, nu fi o simpla jucarie.

| Papusha_3366 a răspuns:

Nu cred ca ar vrea sa isi bata joc... poate nu e ceva serios.insa dupa cum zici tu dupa comportamentul lui se observa ca te place.Trebuie sa ai mai multa incredere in sine si atunci totul va fi bine.