| Sqk00 a întrebat:

Bunalove struck.
Ma puteti ajuta?
Sora mea mi-a spart parola de la messenger. si as vrea sa imi pun una mai deosebita.cuvinte mai grele ca sa zic asa.batting eyelashes. Imi dati voi idei?
De ex. am avut niste paole cam asa: fotiniia.habibbi. Cuvinte greu de ghicit. care chiar nu exista.happy

Funda;; x.

5 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Privesteinviitor(data ta de nastere!

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Telemeadevaca
oudeprepelila
handicapeisan
caricaturre
magaligavsmardarina

Sper ca te-am ajutat kiss

Bafta happy

| Diuutsuu a răspuns:

Titluri de carti, versuri de poezi. de ex: conteledemontecristo
oramairamialamine

| elisabethia a răspuns:

Poti pune un cuvant un genul: halucinate3456 esapament laughing lalasong
asa ceva. sper ca te-am ajutat cu niste idei happy

| Banannie a răspuns:

Pune-ti unele formate din cifre si din litere si sa fie mai lungi smug Ceva gen mirosiagunoi898989