| emy1994 a întrebat:

Ce credeti exista program de spart paole?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca exista

| Rayyy a răspuns:

Nu, Yahoo este o companie prea mare si prea pusa la punct pentru a fi hacked big grin

| Psihiatra a răspuns:

Eu stiu ca nu exista. Spargi o parola dupa ff multe incercasi.De obicei parolele sunt ceva logic, comun pentru persoana respectiva. Spre exemplu un prieten avea parola 123456 laughing Si nu dupa mult timp i`a fost sparta laughing

| MoNsTeR a răspuns:

Nu. daca ar fi ar mai avea vreun rost parolele?! se pot sparge intr-adevar. da nu usor.si cei care le sparg incearca o gramada de parole pana reusesc asa ca ia-ti gandulaughing. sau poate ca exista dar nu stiu euthinking