| Pisssi a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru albumurile de vara pentru facebook:d. Fundaa

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Summer special=vara speciala

ǟ ɢʀɛǟȶ ֆʊʍʍɛʀ - O vara grozava

ˢᵘᵐᵐᵉʳ ᵈᵃʸˢ - Zilele verii

ʍɛ ǟռɖ ʍʏ ֆʊʍʍɛʀ քɨƈȶʊʀɛֆ - Eu si pozele mele de vara

Vara asta a fost ZU.

Summer of love

Curcubeu fara culoare"

O parte din viaţa mea

Raze de soare"

Summer feeling,summer again,summertime, summer love, v.a.r.a,summer sensation, ori simplu Summer/Vara.

4 răspunsuri:
| MuñequitaLoka a răspuns:

What Happens In Summer, Stays In Summer

| AnemonaP a răspuns:

Summer forever sau Vara asta este ZU

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Daca ai poze cu prietenii poti intitula albumul : "Pentru ca va iubec" "Doar noii "; Daca vara a trecut il poti intitula "Vara trecuta" Daca ai poze doar cu tine "Just me " Funtita?batting eyelashes

| aiurea231223 a răspuns:

Never Forget. Summer time. Happy holidays. Bye bye summer miss you. Love to see the summer again. Party and fun :X:X:X... astea sunt toate ideile mele laughing