| Cutit a întrebat:

Yeeee mai e ceva si vine vara.As vrea sa port si eu vara asta pantaloni scurti (de cand eram mica nu am mai purtat) da am o problema pe picioare nu sunt bronzata deloc! mi se vad venele si e urat X. x. Ce as putea face sm bronzez?!? Merge cu morcov ras? Vara trecuta (2010) am fost l bunici si am vrut sm bronzez, am stat l soare 2 ore si nu s-a prins nimic de mine.

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Poti folosi pentru autobronzant natural:

Crema autobronzanta contine o substanta chimica numita DHA, care este de fapt zahar artificial.

La ora actuala pe piata exista o gama variata de produse autobronzante, creme grase, geluri, substante lichide, spray-uri, unele foarte scumpe, altele mai accesibile, insa toate concepute pentru a colora pielea.

Pentru mai multe informatii intra aici:

http://www.apropo.ro/......ri-4323667

| ImmortalQueen a răspuns:

Incearca un spray autobronzant. Guerlain am auzit ca e bun.

| wolfman22 a răspuns:

Date,cu o crema speciala pe care o gasesti la orice farmacie sau magazin mai mare(real...etc)