| Sw3eTy3 a întrebat:

Deci..De 1 mai m-am bronzat pe picioare si eram in pantaloni scurti, deci nu sunt bronzata uniform.Dar acum nu pot purta pantaloni scurti ca se vede dunga aceea care desparte bronzul de culoarea normalalaughingCu ce sa ma afc sa se duca bronzul repede (acasa daca se poate) sau ce sa fac sa ma bronzez pe partea pe care sunt alba?

1 răspuns:
| enjoy23life a răspuns:

Hey. Sa ti se duca bronzul mai repede nu cred ca ai cum, dar poti sa iti aplici putina pudra mai inchisa la culoare acolo unde nu esti bronzata.
Funda?