| ZμZμ a întrebat:

Ziceti-mi cele mai trasnite lucruri, prostioare care le ati facut care sa ma faca sa rad.

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Pai happy
eu cand eram mica cica vroiam sa sar cu parasuta laughing)
si imi puneam o sacosa din aia de plastic mai mare in cap si saream de unde apucam rolling on the floor)))))))
atunci eu ziceam ca sar ca si aia cu parasuta
ma mir cum de nu m-am lovit niciodata
acum cand imi amintesc imi vn sa rad laughing))

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi prea iese cand vreau sa fac pe clovnul, dar am incercat intr-o seara si am furat cateva zambete largi de prin imprejurimi. M-am imbracat in femeie, si nu orice femeie, ci in baba. Mi-am pus rochie si batic in cap (avea si pe profilul TPU acea poza), si asa am patrulat pe strada timp de cateva ore. Nu stiu cat de amuzant e pentru ca-mi lipsesc ceva piulite.