| ZμZμ a întrebat:

Ziceti-mi cele mai trasnite lucruri, boacane, prostioare care le ati facut care sa ma faca sa rad... Dau funda la cea mai frumoasa.

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

1.Eram la scoala si vroiam sa plec din clasa sa il vad pe unu laughing si cand am vrut sa ies l-am lovit cu usarolling on the floor

2.Eram in excursie, si cand neam cazat in camera erauvreo 4 paturi. Si noah statea eu linistita pe pat si ma uitam la tv cu celelalte colege si suna telefonul`. mi-am dat seama ca era iubitu`meu fiindca la el suna altfel. Si sar eu repede sa raspund si ghici ce? Ia colegamea telefonul si raspunde si cand am vrut sa il iau de la ea am cazut intre paturi. Partea nasoala ii ca o auzit si prietenul meu si o venit si dira si profu care era cu noirolling on the floor

3.Alta faza amuzantahee hee eram la parastas si vroiam sa vb cu var`mea [ 13 ani] da nu puteam de aia mica [ varamea de 5 ani laughing ] si o tot trimiteam sa il intreb pe un var de vreo 17 ani [ suntem o familie numeroasa laughing] tot felul de prosti si la un moment dat ce s-a gandit varumeu sa faca? Sa ma trimita pemne si pe varemea de 13 ani la cimitir sa ducem flori. Si mergem noi si cand ajungem in fata cimitirului era piatra alba ca un fel de asfalt. Dar pe pietrele alea era ceva rosu parca era sange. Si iese varumeu imbracat in alb cu un cearceaf pe el. Pe cearceaful alb erau pete rosii si el era cu un cutit mare in mana. Neam speriat si am tipat. El a inceput sa rada. Am pus repede florile si am plecat repede acasa laughing.

Daca imi mai aduc aminte si altele iti mai scriu happy