| ZμZμ a întrebat:

Ziceti-mi cele mai trasnite lucruri, boacane, prostioare care le ati facut care sa ma faca sa rad... Dau funda...

Răspuns Câştigător
| bublegum a răspuns:

Multe...:
-am foti dati afara din strand ca am ascultat muzica prea tare
-am dormit o seara i n poarta de la fotbalrolling on the floor
-i-am tras gaci la colegumeu jos pe o scena
-am nimerito pe prof de ro in taterolling on the floor cu o minge de golf
-am pus camere de filmat in buda baietilor( erau telefoane. nu camere) tongue
- ne bateam cu apa cand am aruncat un pahar de apa rece ca gheata in directoare
.
multe altele da nu-mi mai amintesc amuhbig grin

1 răspuns:
| pawool a răspuns:

Cand eram de 3 ani credeam ca daca o sa spun ceranimo din salt o sa mi se aprinda o parasuta... asa am vazut la looney toons... asa ca m-am dus la balcon (stateam la bloc) si am vrut sa ma arunc da maicamea mo prins exact inainte sa sar