| GuessWho a întrebat:

Buna ziua!happy
Am 15 ani.si nu obisnuiesc sa port sutien. am purtat o vreme indelungata si incepuse sa ma deranjeze asa ca am deci sa nu mai port.
Vad totusi ca sanii au inceput sa-mi atarnehappy nu inteleg care ar fi cauza.
Eu auzisem ca bustiera si sutienul iti provoaca atarnarea sanilor.sau atunci cand nu mai esti virgina.
Totusi sunt virgina.imi poate spune cineva de ce mi se intampla asta?happy mersi!

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

Pai sa-ti spun eu fetita. Orele de franceza fac numai rau copilelor de 15 ani, care inca nu au 15 ani. Posibil sa-ti atarne, pentru ca tesutul nu mai are pe ce sa se sustina.
Oricum tu esti bine dotata (adu-ti aminte mesajele de astazi) si totul se va rezolva.
Tatoasa mica care se supara din orice si care toata ziua vorbeste cu cineva cu care nu-mi place ca vorbeste! :*