| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am cunoscut o fata din piatra-neamt si eu sunt din timisoara ne-am intalnit 1, 2-3 zile niste zile de ne uitat ne simtim bine dar dupa 1 an si jum a aparut un baiat noi ne-am desp, ne-am impacat, desp, impacat si acum nu stiu tot rau id : gaby_mea_lfvme_11 sad ajutati-ma plssssad

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

"desparta-te"?laughing

| adi4ever a răspuns:

E super! desparta-te impaca-te, desparta-te impaca-te, desparta-te si asteapta-l pe Alexandru Ioan Cuza sa uneasca Moldova de Banat si atunci veti putea fi pe veci impreuna

| chelutzul a răspuns:

Hmmm...eu is din piatra