| onutsd a întrebat:

Buna ziua sad Ma numesc Ionut, Sunt din Timisoara si in vara anului 2008 am intalnit o fata pe messenger e adevarat. Ne-am simtit bine si radeam mereu, Nu puteam sa ne dezlipim, Ea este din Piatra-Neamt dupa 1 an aproximativ, 1 an si, ne-am intalnit 2-3 zile au fost niste zile minunate fara cuvinte, iar inainte de ziua indragostitilor cu cateva zile bune, mi-a zis ca a cunoscut pe altcineva si sa ne despartim, nu concepeam asa ceva, dupa 1-2 zile mi-a zis sa ne impacam, dupa aceea sa ne despartim, dupa aceea sa ne impacam, sa ne despartim iar de ziua indragostitilor mi-a zis sa ne impacam, eu nu pot sa ma supar pe ea pentru ca o iubesc nespus de mult sad Acuma tine si la el si la mine, 1 an si jumatate sad Imi vine sa mor sad ID : gaby_mea_lfvme_11, Ajutati-ma va rog frumos numai pot sad Sunt sfarmat sad Va implor mult sad ID : gaby_mea_lfvme_11

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu am impresia ca-si cam bate joc de tine.Gaseste o fata care sa te merite si alaturi de care sa fii cu adevarat fericit.

| Ea12345 a răspuns:

Tu de ce nu ai pe inca una, cum are si ea? Tu de ce nu poti sa faci asta? Aici este diferenta, ai pus prea mult suflet si ea si-a batut joc. Daca vrei sa suferi mult si bine, continua asa la nesfarsit. Sfatul meu, pe care-l l-am dat si mai sus este sa nu traiesti cu impresia ca,, asta e, s-a intamplat". Sufera cel ce vrea sa sufere.

| Baal a răspuns:

Hai sa vbim ca de la baiat la baiat...straight face sfatul meu este sa ii spui ca tii la ea iar daca ea face misto sau chestii din astea spune-i pa si la revederewinking crede-ma ca ea o sa sufere mai mult decat tinewinking

| onutsd explică:

Cum sa-i spun asa ceva sad nu stiu nu pot sad vreau sa o fac sa-si deie seama ce a lasat sad