| onutsd a întrebat:

Am avut o relatie de 1 an si jumatate cu o fata dintr-un alt oras. Ea 14 ani acum si eu 16 ani acum Vorbeam pe mess.Ne intelegeam si radeam si ne simteam bine chiar daca eram pe mess.Am mers 1 la ea 2-3 zile.Au fost niste zile. Fara cuvinte.Minunate.Frumoasa Superbe Splendide Deci in acest timp ne-am simtit minunat.Pana la un moment dat acum cateva zile mi-a zissad. ca sa ne despartim ca si-a gasit pe altcinevasadDupa 1 zii parca am fost iarasi impreuna pentru ca a zis ca regreta ca se tot mintea si dupa iarasi 1 zii a zis ca ii pare rau ca s-a impacat cu minesadsi ca ii e dor de el care l-a intalnit doar de cateva zilesadIntr-un final suntem despartiti. Ce credeti ca ar putea-o intoarce la mine? sad desii nu pot sa merg in acest moment la easad nu stiu orice ce ar putea? Fac orice sa mi-o am inapoi sad. NE SIMTIM BINE IMPREUNA SI STIU CA SUNTEM FACUTI UNUL PENTRU CELALALT...In acest moment nu cred ca m-ai este cu el nu stiu sigur dar este altfel ceva a patit sad Ma ajutati sad? ID : gaby_mea_lfvme_11 sad Va implor, Va rog mult nu vreau sa vina ziua indragostitilor si noi sa fim despartiti sadcryingcryingsadcrying

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai adormitilor.vedeti-va de carte si de scoala, ca nu stiti cum va cheama cu buletinul in mana.vasimtiti bine, si santeti facuti unul pentru altul.de ce nu va luati? ca sa fiti impreuna mereu? are 14 ani? iei si alocatie pentru ea. vrei ajutor? ce fel de ajutor? doar sa-ti dau pantalonii jos si ei si tie si sa va trag cateva, la fund, da asa sa ramana semn si sa va aduceti aminte ca inca nu e vremea pentru ce naiba gogaiti voi acum.