| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema.Imi schimb starea foarte repede.Intr-un moment sunt foarte fericita, dar apoi ma intristez brusc.Cum as putea sa indrept acest defect?

4 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Bună ziua! Singura soluţie ar fi aceea să te abţii, controlează-te. Oricum nu cred că este un defect aşa mare şi deranjant. happy

| claustrofob a răspuns:

Cred ca esti o persoana foarte temperamentala.Incearca sa iti controlezi emotiile, trairile, dar si gesturile

| Music94 a răspuns:

Ai si vreun motiv pentru care se intampla chestia asta?

| lorentstephan a răspuns:

Cine ti-a spus ca este un defect acest lucru? Pur si simplu asa iti este firea, personalitatea. Esti o fire schimbatoare, la fel cum sunt si eu. Daca vrei sa fii numai fericita, poti incerca sa fii mai optimista, sa vezi partea buna a lucrurilor, sa nu faci un lucru de care nu esti sigura, ca mai apoi efectul sau sa te intristeze.